Wyniki wyszukiwania

  1. Vermira

    Wydarzenie: Bitwa o barykady - komentarze

    Dokladnie tak, jakiś bug jest
  2. Vermira

    Mysle, ze to dobry moment, zeby nadmienic z WIELKIE WARIAT dwukrotnie pokonalo SPEEDAŁY ktore...

    Mysle, ze to dobry moment, zeby nadmienic z WIELKIE WARIAT dwukrotnie pokonalo SPEEDAŁY ktore sie schowaly i nie graja bo bolało ;x
  3. Vermira

    Światy 167 i 168 - dyskusja przedstartowa

    JESTEM W SZOKU Ktoś w supporcie pomyślał, że da się ogłosić start świata wczesniej niż 2 dni przed :o chyba po to było to zebranie i burza mózgów XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  4. Vermira

    Warto przypomnieć w tym miejscu, że sPEED to najgorsze plemie w historii tej gry, kosownicy...

    Warto przypomnieć w tym miejscu, że sPEED to najgorsze plemie w historii tej gry, kosownicy, frajerzy i 2 x pokonani przez WIELKI WARIAT!
  5. Vermira

    Jesteś pierwszym adminem który nie dał mi bana za wyzywanie kogoś od kurew <3

    Jesteś pierwszym adminem który nie dał mi bana za wyzywanie kogoś od kurew <3
  6. Vermira

    Kolejny stulejarz ze speed placze bo dostali oklep 2 swiaty z rzedu :P Klasyka bym powiedzial...

    Kolejny stulejarz ze speed placze bo dostali oklep 2 swiaty z rzedu :P Klasyka bym powiedzial, ale slowo classic pewnie przywoluje dalej pewne flashbacki z oklepu wiec nie powiem tego slowa classic.
  7. Vermira

    Warto przypomnieć jak Wielkie WARIAT bohatersko pokonało SPEED na s150 oraz Classic, Ave Wariat...

    Warto przypomnieć jak Wielkie WARIAT bohatersko pokonało SPEED na s150 oraz Classic, Ave Wariat, Yebac speedałów
Do góry