Wyniki wyszukiwania

  1. DuniekRestless

    MAPKIE

  2. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak mogli pozbawic praw jedynego założyciela tego plemienia xD ? Wytłumacz nam to bo nie wiem czy mam dalej kontynuować tą orke na ugorze xD
  3. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Sam wywołał Duńka z lasu nikt z Histeri KND czy Omer nie pisał mi żebym tu tego farmazeusza wyjaśnił... sam sie o to poprosił xD
  4. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wiem Łukasz gratuluje specjalizacji w dziedzinie "informatyk" więcej info na FO s185 xD
  5. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Adwokat przyszedł, miło cie widziec na pw jednak potrafiłeś normalnie porozmawiać, mimo to że przyznałeś sie do przerabiania zdjeć to mam do ciebie sentyment za 159 ;*
  6. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Hahahaha XD To zajebisty pacjent, miał Duńka w enemy wrzucił mu komendy chwile przed akcją ten sobie sprawdził w jaki rejon sheri akcje rozpisal i gdzie offy wyslales i mu zabrał po minucie xDD nie no piekny jestes XDDD japierdole Co do bota nie dowodzi że używasz ale bez przeszkód byś używał...
  7. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jednak pokazałeś jajca, Wydaje mi sie że tutaj nie grają ludzie pokroju IMP i mają wiećej IQ niż rozmiar ich buta tym samym nie dadzą sie złapać na tanią manpiulacje którą stosowałeś na s185, jak to jest z tym że wynosiłeś info z całego sojuszu (przy wygranym świecie) tym samym udostępniając mi...
  8. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Może jego nick podasz? Chętnie sie dowiem o kogo chodzi i zaczniemy powoli przedstawiać twoją osobe, żeby szersze grono 197 mogło poznać z kim mają do czynienia <tanczy><tanczy>
  9. DuniekRestless

    MAPKIE

    UPDATE 24.03.2024 Do zobaczenia w kwietniu ;)
  10. DuniekRestless

    MAPKIE

    Spróbuje coś dzis wyskrobać
  11. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    @Kang Hur już wszedł na takim poziom skilla po tych bronieniach akcji z łózka, że mu nocny nawet nie straszny xD
  12. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tu chyba nikt nie ma wątpliwości, obserwując ostatnie dni <rotfl>
  13. DuniekRestless

    MAPKIE

    UPDATE 04.03.2024 See you in next 2-3 weeks.
  14. DuniekRestless

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Kross ma wtyki w Inno Gejms nawet był na spotkaniu G20 w Hamburgerze w sierpniu tamtego roku. Jak dla mnie za niska ocena dla JUST co najmniej 8/10
  15. DuniekRestless

    MAPKIE

    @patryk78940 Będzie po akcji
  16. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    U mnie szczerze to poniżej 10% rozkazów wyszło :p Dla mnie osobiscie FO to taka forma rozrywki, każdy sobie przyjmuje narracje jaka mu sie podoba. Jeden będzie robił sobie jaja przez cały świat (znam wiele takich osób) inny prowadził dyskusje na logiczne argumenty. Nie mnie to oceniać. A to że...
  17. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Każdy ma prawo pisać na FO co mu sie podoba nikt nie karze Ci tego czytać ani komentować :P Coś tam czytam to FO i wcześniej tak nie reagowałeś. Jak na moje to chodzi o ilość krzyży która leci na Was i stąd to zdenerwowanie bo nie dostaliscie jeszcze normalniej akcji. Ale między nami połowa...
  18. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Co ten przeciwnik @Vxynio taki nerwowy sie zrobił ostatnimi czasy, już tu od Was ludzie pisali że bronicie akcje z łóżka to w czym problem, będzie dobrze :D
  19. DuniekRestless

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    @kjepa masz tydzień na spłate siana albo wysyłam pod ziomalka 200 offów benc
Do góry