Wyniki wyszukiwania

  1. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Dziś potężny REAL robi awansik na miekko <piwo> <tanczy>
  2. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    a co to Nam robi xD gładkie 2;0 i do chaty <rotfl>
  3. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Warto przypomnieć o kogo chodzi.
  4. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    I skończ truć dupę ludziom o dojście do ekipy #69 bo dopóki ja tam będę to wiesz co możesz <lol>
  5. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Hhahahahhahaha to zobacz sobie moje statsy z dzisiaj ,chyba kurwa boty odbijają z kont tych rzekomych afkow <rotfl> <rotfl><lol>
  6. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

  7. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    HahahhHahaha kurwa stary obudź się w końcu ,czym Ty żyjesz ? Ile będziesz mi wypisywał o tym śmiesznym 1:0 ? HahahH japierdole xDD nie dałeś mi nawet możliwości spuszczenia sobie tutaj wpierdolu .. jestem zdruzgotany wręcz :/ ale zrobiła to za mnie Moja Koleżanka @Ruda tańczy także pakuj się i...
  8. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    @Przez świat na kwasie ciągnij z tym swoim trutniem Mańką na Arkadię.. oszczędź sobie wstydu
  9. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Dżentelmeńska postawa to jedno. Ale pozwolę zapytać ,czy FINE zapięło dobrze pasy ? <rotfl>
  10. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Czyli już teraz witam a nie "potężne" fine jak jakiś czas temu ,okeeej <rotfl>
  11. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Sobota : Czy może : ? <rotfl>
  12. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    żodyn xD
  13. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Essa
  14. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    @Krised z tego co wiem pracujesz jako farmaceuta ,także nie będziesz miał problemu z załatwieniem sobie <rotfl> Boli Wielkie bEllum
  15. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Świeta to Wy macie od naszej akcji juz <tanczy>
  16. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    za mocno ich bijesz tam u góry mordzia <rotfl>
  17. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Przypadek XD
  18. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Hahahha ty pajacu ,sami dwa dni temu bylismy zbanowani za "Nie odpowiednią nazwę wioski" także skończ pierdolić farmazony <luzik>
  19. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    Co się stało Devilku ? ;>
  20. pyzinio7

    Dzień Dobry Misiaki

    No to chyba idealny moment żeby przytoczyć Twe słowa . Ledwo zaczęliśmy bitkę .. pierwsza akcja i dostałeś po główce konkretnie że aż z z frontu prawie zniknąłeś.. <boks> <lol> Twoje FINE również nie błysnęło 94:50. Na tą chwilę to ja mam nadzieję że w dalszej fazie postawisz jakiś opór i...
Do góry