Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nie. Porównałem Dorka z Aquilą i na nieszczęscię Konfy czuję, że Aquila z tej bitwy wychodzi zwycięsko. Gorąca prośba @kmic , żeby tutaj trochę posprzątać i zabrać typowi klawiaturkę.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Tanum są Święta. Odpuść pisanie tutaj. Ten zjeb będzie odpisywał na wszystko, a Ty tracisz czas. To samo z Aquila było. Zostaw tego kloca i oddajmy mu FO.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dorek zlituj się. No nie zaglądam tutaj regularnie, bo na takiego kloca nie chce mi się czasu tracić. Zaglądam tylko jak mnie ktoś oznacza, właśnie po to by takie elementy jak Ty sobie mną mordy nie wycierały. RA 800k. Jestem zadowolony. Wesołych Świąt.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dorek nie chce mi się czytać. Zrób co poniżej: 1 Dodaj OFARM i BD od kiedy gramy 2. Podsumuj 3. Przeproś jacy jesteście chujowi 4. Napinaj klatę o mocarnej Konfie z poprzednich światów.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dodajmy, Dodajcie OFARM i BD i pokażcie staty, bo tutaj Twoje ludki klate wypinają jacy to mocarni nie są. Popatrzmy na liczby i pogadajmy. Już prawie nie macie kont do kupienia i jakoś na wyspie wiosek nie przybywa :/
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Leszczu po ostatniej akcji to ciężko się bać, ale próbuj dalej
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Prośba, żeby do Waszej koalicji dorzucić OFARM i BD Też do statystyk przejęć. OFARM wydaje mi się, że oczywiste, bo Fristajla i szunaj na tym wioski na froncie porobili. No bo przecież nie na nas. Dzisiaj miałem czyściocha od Tomiego i karetę z OFARM, po czym wsparcia od Tomiego. Chciałbym...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Co wzięliście to Wasze. Fajnie to przepchaliscie. Pewnie z pół kontynentu. Szczerze, to tam bardzo fajnie to NT pocisneliscie. Ale pewnie nie umknęło Ci kto się tam teraz instaluje. Także graty za to co było, zobaczymy co będzie. Ja Ci tylko chciałem zwrócić uwagę, żebyś nie pisał, że jesteśmy...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    I jeszcze dopiszę. Twój "Wielki brat koalicyjny" nie jest w stanie przesunąć frontu bez kupowania wiosek. Ale wioski do kupienia się kończą. Zostało Wam obrażanie na FO, a resztę wyjaśni gierka. Nie siej propagandy jacy jesteście mocarni, bo nie jesteście. Na nikim na prawdę tutaj wrażenia nie...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Leszcz tutaj zostali Ci co chcą pykać. Nie ma sensu już propagandy na FO walić, bo to nie działa na tym etapie. W ostatniej akcji dostaliśmy 16 na plus "na dziurę" z czego połowa offów wraca.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Mniejsza z tym. Była nasza akcja; jak wyszła tak wyszła. Moim zdaniem wyszła tak, że fristajla i szunaj walczyli o diody, to teraz mają ich więcej. Wrzuciliście mojego nicka, więc napiszę: czekam na Waszą akcję. I Dorek nie pisz tutaj o jakiś pojedynczych wioskach co wtopiłem, gdy Ci staje. Póki...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Liczba pełnych u mnie dalej trzycyfrowa. Dzisiaj rzeczywiście wtopiłem coś koło 25 chociaż śmiem twierdzić, że w paru wioseczkach padło więcej niż powinno. Szunaj i fristajla robili wyspy na wioskach oddawanych za darmo przez ofarm. I tacy frontowcy to są. Paru ludzi na kontach, ale jak wioski...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Cisza nastała, wiec sluze pomocą. Dla tych co nie kojarzą, kto to Rafaldan, to ja też nie wiem. Takie szybkie wyjaśnienie. Ale patrząc po komentarzach, to chyba taki rozpoznawalny zawodnik Konfy.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Co Ty chłopie pierdolisz. Ja bym nie chciał i nie będę grać z osobami co rodziny na FO wyzywają. To takie proste. I bycie w Radzie czy nie, to tutaj nie ma nic do rzeczy.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    No spoko. Gadam do ściany.
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Adam z takimi ludźmi grasz czy tego chcesz czy nie chcesz. To jest Twój wybór. Grasz z typami co rodzinę na FO wyzywają. I możesz się nie odzywać w tym kontekście, ale z takimi ludźmi jesteś w koalicji. I przez pryzmat ostatniej naszej gierki, to Ci współczuję. Nawet jak tutaj przegram, to...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Wydaje mi się, że trochę późno z tym. Dorek zdążył puścić famę, że jesteście mocarni i świat macie w kieszeni. Co nie ukrywam bardzo nam na ręke.
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Pamiętam. Jestem nikim. Polegam na zdaniu @VN No Door Boga gierki. Mam nadzieję, że w Konfie jest wielu Twoich naśladowców.
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    @VN No Door Oby takich jak Ty było więcej w Konfie. Tego wszystkim życzę.
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Noi sami widzicie. Mnie to nie rusza. Ale to sporo pokazuje czemu ludzie Konfy nie lubią. Chujowy grajek do czyjejś matki pije na ogólnym FO. Więc @dAT.. @iwan.23.2 Z takimi ludźmi gracie.
Do góry