Wyniki wyszukiwania

  1. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Musimy się jakoś bronić, skoro Nki mają nas zmieść z planszy to przynajmniej nie za darmo.
  2. Danelo46xMartinPiotr0509

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Przecież wy już 4 człon macie, więc o czym mowa <hahaha> Żeby na 1 członowe plemię mając 2 człony dobierać kolejne dwa xddd Moglibyście chociaż pokazać, że serio macie to co trzeba i stanąć na równi w szranki skoro już musicie zamiast robić kolejną massówkę, która i tak pozostałym 3 członom nie...
  3. Danelo46xMartinPiotr0509

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Super, to wyjaśnij to teraz swojej radzie, która zamiast pozwolić chociaż trochę poklikać ekipie złożonej z jednego członu i małego ogonka woli wszystko zniszczyć w zarodku w zamian tworząc sobie 2 kolejne człony(w sumie to już macie 4 człony). Skoro jako społeczność many teoretycznie wpływ na...
  4. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Zostałem wywołany do tablicy, więc zwyczajnie odpowiadałem?
  5. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Może i mieli taką propozycję ale jednocześnie dogadywali fuzję z rebusami tak btw
  6. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale czaisz, że nie jestem tutaj dyplomatą, nie rozwijam się i przynajmniej próbuję w tym chaosie ogarniać tabelki w Excelu? A to by przynajmniej wyjaśniało dlaczego Omerta nie chciała nam deffa za bardzo słać <sciana>
  7. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jaką wojnę? Pomiędzy rebus,a 197 nie było żadnej wojny xd Było dogadywane połączenie się tych 2 plemion w celu stworzenia jednego silnego plemienia I to zanim się pojawiliście. A GP tak samo jak z wami byli dogadani jednocześnie z Omertą na takich samych warunkach i zasadach.
  8. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Pokaż mi gdzie się cieszyłem niby :) + ta narracja z kosą mocno naciągana. Jak się do nas sfuzjowali to logiczne, że grają z nami tak się dzieje chyba podczas każdej fuzji tak samo jak tej z plemieniem 197 do was. Tylko nikt wtedy kosa nie wołał :) Podobnie jak w wielu innych przypadkach na...
  9. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Widzę, że nadal leci narracja z 4 liter wzięta :rolleyes:
  10. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak tam przecież Wileczek z Kissem wszystko dogadywał: sojusz z PSS i pon z PSYCHO jednocześnie <shrug> A poza tym to Gruby grubasów nie rozpisał xdd
  11. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Xdd Ja na rozmowach nic nie mówiłem o Tadku ale widzę Twoje podchody, tyle, że Tadek już zaznaczył, że woli płeć piękną ;)
  12. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Tylko ja nie zarządzam, a zajmuję się KD i uważam to za normalne, że jako KD chciałem mieć wgląd do członu to jedna sprawa, a druga sprawa to sam mnie tu wołałeś do gry i zachęcałeś, gdzie ja nie chciałem i choćby dlatego się nie rozwijam. Co do akcji to zjadłeś swojego kolegę Mitka, brawo...
  13. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale to, że Tadek bruździł na grupie na mess(gdzie nawet reszty rady nie zaprosił, a jak zostala dodana to ją wyrzucił)w przeddzień akcji w nas jest ok? W temacie obrony jednocześnie nie podejął współpracy, nie wrzucil nawet wieszaka, chociaz go o to prosilem a jedyne informacje jakie dostałem to...
  14. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja nie czarowałem nikogo ale swoich znajomych będę bronił jeśli uważam, że są niesłusznie oskarżani.
  15. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Damszot x Szeri ale na co ty liczyłeś na rozmowie, że będziemy się jakoś płaszczyć czy co? Byliśmy ciekawi od co... A to, że męczyłeś atanami na mess i dostałeś na odczepne odpowiedź nie możliwą do spełnienia, nie myślałeś chyba, że to rozważamy? Jak uwu sprawi, że się zmyjemy z tego świata to...
  16. Danelo46xMartinPiotr0509

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale to Damszot pisał pierwszy, wy nas zapraszaliscie na rozmowę przed, którą jak sądziliście przygotowywaliśmy się xd Prawda jest taka, że w tym czasie rozpisywaliśmy akcję, która nie mogła mieć szans większego powodzenia ze względów które widać dzisiaj. Na rozmowie nie wyszła żadna propozycją z...
  17. Danelo46xMartinPiotr0509

    s27 R-W-R s58 TWOT s65, s77 -V- s138 MReal s157 ODR. s163 Time

    s27 R-W-R s58 TWOT s65, s77 -V- s138 MReal s157 ODR. s163 Time
Do góry