Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Zostaw ich, oni po prostu włączyli tryb Eco ;)
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    XD Tu nie ma czego cofać :) mobil na leszczy to więcej niż trzeba
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Widziałem ze morale spadły to chciałem wam morale podbić oddając wioski wiec mam nadzieje ze macie więcej motywacji do gry bo wieje nuda
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    NADAL CZEKAM NA PORZADNA AKCJIE MY BRONIMY BO MAMY WIEZE DOBRZE ROZLOZONE TAK SLYSZALEM TERAZ JEST ICH MNIEJ TO MOZE WKONCU COS SKLEJICIE ;) Pozdro 600
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ty pewnie byś coś zerżnął ale jesteś rudy więc wiesz.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nie, tutaj kapitan łajby nie opuszcza :D A po co pytasz, chcesz coopa ??
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Hmmm, ty jesteś rudy, brzydki i w dodatku głupi także u ciebie to jest kombo.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ty jesteś rudy więc do pięknych nie należysz.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ja sie nie napinam tylko słyszałem ze konfa taka wspaniała ze wjeżdża walcem i każdy świat wygrywa ale tak to jest z plotkami nie zawsze mówią prawdę
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Kiedy konfa cos pokaże poza napinka na fo ?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dorek, zamknij tego agresora w klatce bo wjechał tutaj i prawie się przestraszylem, chyba że to Ty piszesz z zasta dla poklasku :D Jak gram full OFF i nic nie pokazuje to dlaczego mi nie zrobicie wywozki, przecież nie ogarnę tego bo jestem słaby ;) zresztą według twoich teorii to nie ma tutaj...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nie, śmieszne pajacu bo na każdym świecie podobne do ciebie ludki piszą o tych botach, już tyle razy pewnie zgłaszałeś ze swoim squadem a ja ręce mam czyste ;) nie potrzebuje bota żeby się po tobie przejechac i dobrze dograc antyklin kończę rozmowę z internetowym napinaczem który żyje tym FO...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Powidz mi lepiej kto jest u was KD że wbijam na wioskę frontowa a tam pusto bo chłop na stalke wysłał do obywatela deffa I skończcie ten farmazon z botem bo to nawet nie jest śmieszne ;)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jeżeli tam gdzie się wychowałeś ktoś ci dał przyzwolenie nazywać ojca "starym" to jesteś zwykłym kiepem i raczej o szacunek ciężko , współczuję twojemu że takie coś mu się wymknęło z pod kontroli, każdy popełnia w życiu błędy a ty jesteś tego przykładem ;)
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Co miało zapiec jak poleciały jakieś zlewki żeby zobaczyć jak szybko stawiacie zagrody i murki :D
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    o tej samej co wchodzili ci do łóżka
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Czekamy na akcję, bo te parę wiosek co wam wpadło jak się Foresty katapultowały to raczej wasza porażka jak sukces, ale jak nie ma sukcesów to i coś takiego spoko. Najlepiej by było jakbyście luknęli do działu kartografia tam może byście się pozbyli złudzeń kto ostatnie tygodnie robi robote. I...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Stronę zmieniłem to fakt ale konta broniłem przez dłuższy czas także nie wiem skąd ten farmazon. I nie byl to 183 tylko 185
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ty poziomka, ciebie to by mi było szkoda ustawić :D szkolniak by załatwił sprawę, jak już tu wbijasz to możesz się grzecznie zapytać "napiją się może panowie wódeczki ?"
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Wyciąganie brudów może i tak choć jest to słabe, ale pierdolenie farmazonów jest zabronione więc zabieraj swojego wafla i zawija stąd :D
Do góry