Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    piszesz coś o kretach po czym wcześniej wypisujesz, że wiedziałeś o akcji na barby ? ciekawe skąd xddd
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jak on na 186 też spierdolił i wygraliśmy 37/63 więc co ty pierdolisz.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Napisałbym, że masz doświadczenie z 186, ale tam na pizde dostałeś od 1 plemienia xd
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kto ? Bo aż ciekawy jestem. Skoro był KD to chyba on, skoro wasze akcje były tak chujowe, że nie ugraliście wygranego świata. A co TI też obiecaliscie 5 blach, że nimi się zasłaniasz ? Hmmm
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a ty czasem w BELL na pizdę od niego nie dostałeś przy 37/63 dominacji ?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A czy nie było tak, że mieliście jeszcze pona z Aos jak daliście kasace ? Bo na pewno kasacja poszła przed atakami od Aos
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Lic Liczy się wynik końcowy. Więc myślę, że za miesiąc możemy o tym porozmawiać.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zamiast pisać na forum to lepiej zacznijcie coś przejmować. Bo już ostatnio Rebelsi szczekali też przez 100 stron a wyszło jak zawsze. Snuffy kolejny wpierdol obskoczy od Witam i może w końcu przygodę z plemionami zakończy.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Brawo, jechać z tą kurwą Matikiem.
  10. Świat 200 nadchodzi!

    bez farmy, rycerz ogniem olimpijskim. es
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    za to co odpierdala to co świat powinien na pizde dostawać, pierdolony kret. Śmietnik właściciel nawet nie wie kogo na konto wpuszcza.
  12. Dzień Dobry Misiaki

    A ja chciałbym podziękować całemu Witam którzy zaufali mi. To dzięki wam obrona akcji od Bell szła sprawnie. Dziękuję za słuchanie się i wysyłanie mobila tam gdzie chciałem żeby leciał oraz za wstawanie w nocy i pilnowanie kont przed diodowaniem. Świat bardzo ciężki patrząc na 174. Wytrwaliśmy i...
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Nie podpowiadaj im bo jeszcze tak zrobią.
  14. Dzień Dobry Misiaki

    @Goolman1979 przyjacielu więcej tych ataków bez taranów poprosimy.
  15. Dzień Dobry Misiaki

    @zejaz za te ataki na 1 to niestety ale będzie kara.
  16. Dzień Dobry Misiaki

    Cysiek kox gra z nami.
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Haha pierdolona pizda na pierwszej akcji się wyjebała. Brawo @MatiMK1 za rozebranie osób które najwięcej robiły i teraz na pizde dostaniesz. @Tabalugatoja jakbyś nie był takim zjebem to może byś nie udostępniał komend osobom co nie powinny ich mieć xd jebany nieudacznik akcje sprzedał.
  18. Dzień Dobry Misiaki

    Nie ma to jak wyjebać ofa dzień wczesniej a na drugi dzień "ooo bunkier, komendy majom"
  19. Dzień Dobry Misiaki

    Fajne te ofy i grube dzień wcześniej. Ciekawe czy coś zmienia xd
  20. Dzień Dobry Misiaki

    Zaczynam wylewać beton.
Do góry