Wyniki wyszukiwania

  1. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zapraszam Cię do dyskusji z linku poniżej. Możesz powoli się zadomawiać. https://forum.plemiona.pl/index.php?forums/arkadia-8.1451/ Soczek
  2. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Właśnie jeden mnie oznaczył. @kmic proszę o wywóz tego odpadu komunalnego. Soczek
  3. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    CO ZA BEZCZELNA PROPAGANDA. TAK WYGLĄDA PRAWDZIWA MAPKA!! Soczek
  4. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    I JAK TAM MAGUSY KLĘKUSY. TOTALNA DOMINACJA GENETYCZNA ZE STRONY PRZEPOTĘŻNEGO JUTRO. ZDJĘCIE WYKONANE PRZEZ UKRYTY CZŁON JUTRO7/8/9 Soczek
  5. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Poprzednio też tak pisałeś. Największy propagandzista polskiej sceny plemion. Wracaj już tam na plantacje i nie produkuj się.
  6. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie interesują nikogo Twoje wspomnienia z dzieciństwa
  7. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Chłopie co ty tam szczekasz. Nikogo nie interesuje zdanie ludzi, którzy są już na arkadii.  Soczek
  8. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No jedziecie jedziecie na truskawki do Holandii. Soczek
  9. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Na koncercie w Słajsinie przystojniaczku. Soczek
  10. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    NAWET MI WAS NIE ŻAL MAGUSIARY PATUSIARY Soczek
  11. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ALE IZI GIERECZKA NA TYCH MAGUSÓW KLĘKUSÓW. NAWET NIE MA SENSU WSTAWAĆ WCZEŚNIEJ NIŻ 9 RANO. CHYBA DOSTALI CYNK OD MARKOPOLO, ŻE ZACZAŁ SIĘ SEZON NA WYCINKĘ CHOINEK W DANII. Soczek
  12. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Z racji, że nie każdy ma czas na czytanie forum postanowiłem zwizualizować dotychczasowe wymiany argumentów między osobą, która próbuje trzymać w rydzach polską scenę plemion @Black Snow a resztą propagandzistów. Soczek
  13. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Święta trójca jest nie do zastąpienia przystojniaczku Soczek
  14. Trzy Osoby Boskie

    NAJCIEKAWSZA analiza od markopolo19

    Mam nadzieje, że nie wyjechał do Danii przycinać choinki tak jak na s170 Soczek
  15. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @Black Snow w tych ciężkich czasach z jakimi jest nam się teraz mierzyć aż miło jest usłyszeć głos rozsądku za którym się kryjesz. Argumenty oraz dowody, którymi operujesz może Ci pozazdrościć niejedna kancelaria prawna. Twój sposób wypowiedzi Wacławie potrafi wzbudzić u człowieka wiele...
  16. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Pozwolę sobie zapytać przyjacielu, oczywiście bez złośliwości. Chciało Ci się specjalnie rozbierać, wchodzić do wanny i robić te zdjęcie? Chyba, że pomyliłeś fora i miało to trafić na forum związane z poradami medycznymi to przepraszam za wścibskość. Soczek
  17. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Dobrze, że już sezon na truskawki w NL się skończył to jest szansa, że dogra ten świat. /Soczek
  18. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @markopolo19 Ciekawi mnie skąd znasz takie słowo jak pojedynek. Nie powinno się używać słów, których znaczenia się nie zna. Powodzenia życzę Tobie i Twoim tygrysom. /Soczek aka zakolak
  19. Trzy Osoby Boskie

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Mam nadzieje, że tym razem @marcopolo19 pokaże na co go stać i poprowadzi swoje tygrysy do wygranej. /Soczek
Do góry