Wyniki wyszukiwania

  1. Spirx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Idźcie Wy kurwa wszyscy spać :D
  2. Spirx

    S200

    <rotfl><rotfl><rotfl>
  3. Spirx

    Mapki i Staty By Stukniety

    Polecam robić mapki z max 3 ostatnimi zmianami, bo za miesiac będziemy czekać ze 2 min, aż cały GIF przleci ;)
  4. Spirx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Uszanowanie :) Przyszedłem nasrać na wszystkich pajaców <3 o! Blacksnow pajac, plum :3
  5. Spirx

    Świat 182 (04) Parametry plemienia + dominacja

    @kmic człowieku, zrób akniete czy ludzie chcą śwaity z domykanmy składem, a d ruga ankietę z iloscią graczy w plemieniu. Te wymysły które wytrzasnąłeś z czapy są nie do przyjęcia. Nie możecie zrobić kurwa po ludzku jak to było kiedys normalnie? 60-100 grajków plemie, brak blokady...
  6. Spirx

    Świat 182 (04) Parametry plemienia + dominacja

    Po 1. blokada jest totalnym gównem, grałem na s158 i prawktycznie zamykąłem tam świat do końca z WM dla FORZY oddaliśmy wioski jako sojusznicy, bo nie dało się przejśc, a dziś gram z ludzmi z FORZY i mówią ze 30% skladu za chuja nie zasługiwało na blache, a zostali zatrzaśnięci z plemieniu...
  7. Spirx

    Świat 182 (04) Parametry plemienia + dominacja

    Was pojebało juz kurwa konkretnie z tymi plemionami. Gra 10 000 osób, a Wy kruwa plemie po 20 osób robicie, jaja konkretne. Proponuje zrobić plemiona po 2 osoby <3 Przez 10 lat ludzie będa kombinować jak upierdolić kupla z innym kumplem. A najlepeij dajcie blokade 3 dni po starcie świata...
  8. Spirx

    Światy 161 i 162 - dyskusja przedstartowa

    Hmm, 162 ciekawy...
Do góry