Wyniki wyszukiwania

  1. Smolloution3 x BeatUp

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    nie potrzebowali takiej pomocy, żeby wam napukać :P
  2. Smolloution3 x BeatUp

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    5 zł mu wysłałem i od razu chłopak motywację złapał:cool::cool::cool:
  3. Smolloution3 x BeatUp

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ludzie narzekają na support, a moim zdaniem są sami bardziej winni zmniejszającej się liczby graczy. Biorą nowych graczy nie ucząc ich nic, tylko po to, żeby mieć pretekst do rozbiórki, że ktoś się słabo rozwija. Wiecznie robią jakieś chujowe zagrywki byle tylko łatwiej wioskę takiego gracza...
  4. Smolloution3 x BeatUp

    Świat 200 nadchodzi!

    Mam nadzieję, że na wstępnym porozwala wszystkich tak, że dwa człony tego samego plemienia nie będą obok siebie :D
  5. Smolloution3 x BeatUp

    Planowanie ruchów wojsk (automatyczna wysyłka)

    Nie zauważyłem, żeby ktoś pisał, że to wyeliminuje boty(jeśli było to mnie popraw), jedynie że zabierze im jedną z zalet co sprawia, że stają się trochę mniej opłacalne. Pewnie dużo więcej kończy grę, bo ma dość walki z bociarzami, ale też spotykam przypadki kończenia gry przez problemy z...
  6. Smolloution3 x BeatUp

    Planowanie ruchów wojsk (automatyczna wysyłka)

    Moim zdaniem mogłoby mieć to dobry wpływ na plemiona. Wiele osób rezygnuje z gry przez ilość czasu, którą trzeba poświecić, lub warzywi. To wydaje się też spoko opcją, żeby zmniejszyć przewagę, którą dają boty(wysyłanie za Ciebie ataków, gdy Cię nie ma), mogłoby zachęcić też nowych graczy...
  7. Smolloution3 x BeatUp

    Świat 200 nadchodzi!

    Ostatnio było głośno w wiadomościach, że również kmic był podsłuchiwany pegasusem i mamy przecieki 200 pkt: ratusz 3 spichlerz 1 zagroda 1 schowek 2 kuźnia 13 Co daje razem równe 200 pkt
  8. Smolloution3 x BeatUp

    Świat 200 nadchodzi!

    I cyk prędkość 1.0 albo 1.25 :D
  9. Smolloution3 x BeatUp

    Mapki i staty by Stuknięty

    Na 156 maks grał do końca w głównym członie i trzymał wszystkich za mordę, teraz ewidentnie brakuje takiej osoby.
  10. Smolloution3 x BeatUp

    Dyskusja świata 188

  11. Smolloution3 x BeatUp

    Dyskusja świata 188

    Boty potrafią ukryć, ale wyjebanego ego już nie... Gdzie się podziały dawne Szale...
  12. Smolloution3 x BeatUp

    Świat 200 nadchodzi!

    Przeczytaj jeszcze raz co ja tutaj napisałem, odpowiedz na temat jeśli już i panuj też nad tonem wypowiedzi
  13. Smolloution3 x BeatUp

    Świat 200 nadchodzi!

    Akurat bezfarma przy prędkości 2.0 zabiera więcej czasu :D Farma na początku, gdy jest sporo barbarek, potem przez wolną prędkość masz akcję raz na tydzień, na bezfarmie co 4 dni. No chyba, że zamiast walki gra się rekrutacją/fuzjami :D
  14. Smolloution3 x BeatUp

    Dyskusja świata 188

    Ja tam tęsknię za erikiem czy jak on tam się nazywał. Ten co jebał własnych frontowców, że tracą wioski, a sam rzucił kontem zanim front zobaczył :D
  15. Smolloution3 x BeatUp

    Świat 200 nadchodzi!

    Potem znowu powrót na 2.0 żeby łatwiej dominację dobić :D
  16. Smolloution3 x BeatUp

    S200

    Jaki wspaniały pomysł! Już słyszę ten trzask dup graczy, którzy każdy świat chcą bezfarmę 2.0, bez zbieraka i ten płacz na forum xddddd #kmicmusisz Jak tu grać, gdy rozpiska co kiedy klikać od szadoła nie działa i trzeba pomyśleć chwilę samemu :D
  17. Smolloution3 x BeatUp

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Koniecznie z gifem z poprzedniej mapki :D
  18. Smolloution3 x BeatUp

    Blaszki za wygranie swiata

    Blokowanie składów daje szanse grającym na jeden człon przeciwko kilkuczłonowcom, nie ma już ciągłego przeskakiwania pomiędzy członami, żeby zassać defa. Ja mam już dość światów gdzie samą rekrutacją plemiona zdobywają ćwiartkę, potem pokonują jakieś mniejsze plemiona i robią wielką fuzję z...
  19. Smolloution3 x BeatUp

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Za taką robotę mógłbyś sobie odpalić buycoffee albo patronite :D
  20. Smolloution3 x BeatUp

    Dyskusja świata 188

    Też myślę wystartować na 198 (jo tyż szalik)
Do góry