Wyniki wyszukiwania

  1. TypowyMirekHandlarz

    Blaszki za wygranie swiata

    Uważam że blachy za wygranie świata powinny zniknąć albo te blokowanie składów po 120 dniach. To nie idzie w parze. Przykład? Np 192sw kiedy dwa największe plemiona nnz I front pogadały się, pokonały jakieś śmieszne małe plemiona i 119 dnia się połączyli wygrywając świat bez wojen mimo że gracze...
  2. TypowyMirekHandlarz

    Rozwiązanie problemu masòwek

    Panowie i Panie a co wy na takie rozmieszczenie członów przed startem świata? Tu akurat przykładowe plemiona świata 190. Chodzi mi o to że support znowu nie sprawiedliwie rozdzielił mapę. Na zachodzie plemion mało, na wschodzie masa, na południu stefany z jakimiś NBN mają całe południe mapy...
  3. TypowyMirekHandlarz

    Tw stats

    Mam pytanie co do tw stats, a mianowicie: Kiedy zacznie działać to prawidłowo? Caly czas pokazuje jakieś herezje. Wchodzisz na specjalu np w historie plemienia *RDK* I według tw stats gosc stracil 10k pkt już, gdzie świat ma kilka dni xDDD I to jeden z wielu przypadków nie doskonałości tw...
  4. TypowyMirekHandlarz

    Czy bedzie jakiś serwer dla graczy?

    Mam Pytanie do supportu naszego kochanego: kiedy zrobicie serwer pod ostrą wojnę? Bo aktualnie to jest co raz gorzej, przykład ustawień świata 166: świat wolny strasznie + sto randomowych ludzi w plemieniu. Może pora na jakis z ustawieniami tak jak to robią nasi zagraniczni koledzy? Np...
Do góry