Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Człowieku na świecie jest kilkadziesiąt plemion i kilka tysięcy graczy. Jeśli wlepicie nawet 500 banów za oszustwa wstecz i na już z kasacją to sytuacja nie zmieni się, nadal pozostanie kilkadziesiąt plemion. Mało tego mniejsze plemiona urosną automatycznie w siłę i ich gracze zakupią funkcje...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie chcę być niemiły, ale z doświadczenia wiem że dyskusja na forum o internetowej gierce tak naprawdę do niczego nie prowadzi. Piszemy o głupotach i sami jesteśmy głupi. Jak dłużej pograsz to w twojej głowie zacznie powstawać pogląd nt. ludzi w to grających. Ktoś kto pisze więcej niż 5 postów...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Uważam, że nie masz racji co do nowych światów. Przecież wszyscy ci, którzy dostali już za to bana mogą dostać z miejsca kasacje i będzie sprawiedliwie. Takich osób zapewne nie ma zbyt wiele. Byłaby to przestroga dla innych i nauczka dla cwaniaczków. Nie zapominaj, że to jest gra a nie Państwo...
  4. Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Jak cię czytam przychodzi mi na myśl tytuł pewnej kreskówki, mianowicie Świat według Ludwiczka. Nie wiem co ty ćpasz czy na jaką chorobę psychiczną jesteś chory, ale pewnego dnia obudzisz z ręką w nocniku i twoja głowa sama doprowadzi do twojej zguby. Rób tak dalej, to parę dni bez internetu i...
  5. Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Tak czytam raz po raz nowe wpisy czy wątki i myślę że ty jesteś pierdolnięty z tą listą czy jak? Nie od dziś wiadomo, że ludzie spędzający multum czasu w internecie mają mało wspólnego z prawdą i rzetelnością. Przekonałem się o tym nie raz jak prowadziłem własne plemię czy miałem kontakt z...
  6. Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Wszedłem 1 raz w nowy temat na tym forum i po przeczytaniu twojego postu twierdzę, że ci dwaj są zdrowo pierdolnięci i żaden psychiatra tu nie pomoże. Szkoda, że tego nie spuentowałeś w ten sposób. Chociaż w zasadzie po krótkim namyśle to kibicuję temu Blackowi, bo ma za przeciwnika Lewaka. A...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niekoniecznie tylko na trasy, ale z pewnością nie do samego miasta. Oczywiście o 100 tyś km raczej nic złego się nie przydaży. 2 bądź 3 właściciel odpokutuje to miasto. Im nowszy tym gorszy, masz rację, ale dla nas Polaków. Komuś naprawdę bogatemu, to wszystko jedno. Czy to słychać? Nie wiem, bo...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak masz diesla z dpf to musisz 1-2 razy w tygodniu przeciągnąć go tak na ostatnim biegu mniej więcej 2.5-3 tyś obrotów. Trasa z minimum 5km. Inaczej z czasem bd. ci się zapychał. Podobno najlepszą opcją jest usunąć DPF i wgrać nowe oprogramowanie, i nic nie będzie cię to kosztować. Jest to...
  9. Najlepsze plemię świata jubileuszowego świata 200

    Jedno jest pewne, że Speed raczej przegra ten świat bo na 200 nie ma już głupich ekip bez doświadczenia. Oczywiście nie umniejszam nic Speedom, bo mają dużo czasu na grę i są przede wszystkim zgodni, ale reszta zgromadziła doświadczenie, bo od świata 100 wygrali najwięcej światów i tu już im nie...
  10. Dyskusja przed startem S200

    Miałem zagrać, ale jak sobie poczytałem jedną i drugą zakładkę o świecie 200, to stwierdziłem, że nic tu po mnie. Po 30-stce codzienne logowanie się i powinność co do konta to już nie moja bajka. Do tego tyle obowiązków i zobowiązań wobec ludzi, wraz z pracą i samorozwojem. 2 nicki w zupełności...
  11. Świat 200 nadchodzi!

    Coś czuję, że ten świat będzie do niczego, bo raz że jest mało ludzi tj. wiosek. Dwa ci co zostali wyspecjalizowali się w oszukiwaniu, cwaniakowaniu na 5 plemion+sojusze i siedzeniu przed komputerem czy telefonem all the time... Niedzielny gracz taki jak ja nie ma już żadnych atutów, bo nie ten...
  12. Świat 200 nadchodzi!

    Żeby był duży najlepiej jakby wyszedł we wrześniu czy październiku. Jak kiedyś wychodziły światy, ale było więcej graczy bo internet raczkował. Dodatkowo dzieciaki i studenci zaczynają naukę. Obsługa gry nie pozwoli na to, bo ktoś tam zarabia za funkcje premium przy nowych światach. Ilu idiotów...
  13. Dyskusja przed startem S200

    Jakbyś jednak formował ekipę to daj znać na Facebooku z Marzycieli świata 138, albo 155 tam gdzie z pingwinami przegraliśmy. Mogę z wami pograć, miło was wspominam, Nie dla zwycięstwa, ale może dla funu. A propo widzę po nickach, że ci sami kolesie non stop w to grają... <lol> całe życie przed...
  14. Świat 200 nadchodzi!

    Od 3 lat nie grałem i nie pisałem, ale zagram jak będą satysfakcjonujące ustawienia. Bez farmy Prędkość 2.0 Monety Brak giełdy Bonus nocny od 23:00 do 9:00, mam już za odpowiedzialne stanowisko na wybryki :) Max członków plemienia 200, po 3 miesiącach brak możliwości przejścia do przeciwnych...
Do góry