Wyniki wyszukiwania

  1. Dzień Dobry Misiaki

    Przepraszam Widocznie za duzo razy mnie w swoim rodzinnym domu widziales ;/ Juz nie bede przychodzil
  2. Dzień Dobry Misiaki

    To na chuj o mnie piszesz XD? To powiedz matce zeby tak nie ciągła bo sie skupic nie moge
  3. Dzień Dobry Misiaki

    @Pan Owca Wiem ze zazdroscisz, tobie to nawet siusiaka nie chca podac przegrywie
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Idz tam bron kosiarzy Dla mnie wiekszego kurestwa nie ma od wypierdolenia sie w gierce xD Jak chujowym czlowiekiem irl trzeba byc jak wy to nawet w gierce potraficie ziomala kose w plecy wpierdolic, jeszcze jestescie z tego dumni
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Odezwij sie do lodzikow ^^ Zjedli mnie na etapie 1 wioski - ok jestem slaby Ty wyjebałaś swoich ziomali Tym własnie się różnimy, ja nigdy nie wyjebałem się na swoich Dlatego tez szmato słuchaj teraz szefuncia: ja cie jak najbardziej mogę kurwic na forum a ty mi możesz wylizać odbyt co najwyżej...
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Boli ze Ci sie w glowie popierdolilo i wyjebalas ziomkow @Pan Owca Wez wypierdalaj grubasie na ten smietnik zyciowy na ktory cie juz black 2 razy spakowal
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Czlowieku w radzie bellum jest ruda, niepelnosprawny baran i princepolo przy ktorym moxi to honorowa piekna młoda dama
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Po zakazach forumowych od Marko to zostalo tylko ustawic codzienna przypominajke na FO o tym jakie jest bEllum Ale przynajmniej Pan smietnik zna swoje miejsce w szeregu brawo marko
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Kurwa Bylem wyrzucic smieci a tam @Pan Owca Bardzo dobry wywoz smieci black
  10. Granie na jednym łączu

    Moje oszustwa maja szczytny cel Wjebanie konta w szeregi bellum i skosowanie w odpowiednim momencie
  11. Obłuda, zakłamanie, fałsz Bellum

    Trzeba zalozyc nowy "Obłuda, zakłamanie, fałsz Jurekn LXXIX"
  12. Dzień Dobry Misiaki

    @GreatKhaliS Czyli ze princepolo sie wyjebal gdzies wczesniej a mimo to postanowiles pograc u niego? XD Grałes kiedys w Espadzie moze?
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Mam nadzieje ze ten lepszy mecz w ktorym potezna Osassuna ogrywa Seville
  14. Dzień Dobry Misiaki

    A co za mecz ogladasz?
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Dobry wieczór
  16. Dzień Dobry Misiaki

    markopolo19 23.01. 17:18 Ogólnie myślę żebym Cię uratował i tamci nie mieli by zapro tylko Ty Ale tak na Forum cisniesz mi, mimo że nie mam nic wspólnego z tym że xD Generał Von Ludwik 23.01. 17:22 Teraz i tak juz lipa bo jakbys mnie uratowal to musialbym nick na forum zmienic...
  17. Dzień Dobry Misiaki

    Nie podbijaj 6k offow @Pan Owca No to ze ty nie wiedziales to mnie chuj tam obchodzi Marko i blue wiedzieli juz wczesniej @markopolo19 Przeciez Ci napisalem ze nie ma opcji bo bym musial konto na FO usunac o-o
  18. Dzień Dobry Misiaki

    Szczycisz sie tym ze zamiast mnie wyjebac jak khaliego to ugadywaliscie sie z wrogami 3 dni zeby mnie rozebrali? XD W kurestwie przebiliscie pacika Co najlepsze? do teraz kurwy palicie frana ze nic o tym nie wiedzieliscie Fajnie sie z markiem pisalo, gdzie jego ziomal potwierdzal ze wszystko...
  19. Dzień Dobry Misiaki

    Bylbys najmadrzejszy w skladzie No kurwa XD gdzie bEllum a gdzie Espada Gratuluje awansu
  20. Dzień Dobry Misiaki

    Nie wiem co bardziej bawi, to ze gracz Espady mowi ze ktos jest uposledzony czy to ze @markopolo19 bierze takich ludzi do rady XD
Do góry