Wyniki wyszukiwania

  1. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Nie jest, bo zdarza mu się przejmować wioski na akcji. To już go wyklucza :rolleyes:
  2. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Liczbowo to na papierze nadal wygląda średnio, ale jak dodać to tego kontekst jakości, trendu i zamkniętych składów to w praktyce nie ma to żadnego znaczenia. Tak jak wszyscy muszą zasnąć snem starożytnych, tak też musiał Wielki Rudy, więc możesz w spokoju kontynuować swoją przygodę na...
  3. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    No hejka. Wiadomka, że wygrywamy. Od jakiegoś czasu to już nie kwestia "czy", tylko "kiedy" :oops:
  4. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    @Koordynatorek_p0larzy Panie koordynatorku, postaraj się następnym razem chociaż, bo obecnie czuję się, jakbym zabierał plastikowe grabki trzylatce w osiedlowej piaskownicy. Nawet jeszcze ataków nie zebrałem od graczy xD
  5. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Fajnie widzieć, jak wróg mając 62% dominacji rzuca kontami w obronie, przegapili moment, w którym stosunek dobijał do 70% vs 30% xD
  6. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Każdy z koalicjantów zasługuje na ojcowską lepę i musi ustawić się w kolejce. Oni się tam wymieniają kto jest słaby i winny. Było gadanie na p0lę, że jest kulą u nogi, teraz Grzyby i Wichura. Każdy cwany póki nie jest bity. Teraz tylko czekać, aż znowu walniemy w p0lę i znowu spłyną na hitka...
  7. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Kuba Zenon na przykład. Pierwsza szansa wklejona do 10ms bardzo często, jeszcze za czasów bronienia kont NM.
  8. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    To, że morale nie są domyślnie wyłączane np. miesiąc po wyłączeniu możliwości rejestracji jest dziwne. Kogo te morale wtedy mają za zadanie chronić, skoro nie ma nowych graczy?
  9. .MartinS

    Analiza świata by ©Qorny

    Szczerze jeden pies kto to zrobił, skoro mieliście sojek i wymienialiście się deffem, bo takie były ustawienia. Ułatwiło to dojście i wam, i P do tamtych obrzeży i zamknięcie jednego z frontów. Mnie niewywoływanemu też się nie chce o nim gadać. Gdyby nie posty zaczepne to bym pewnie dalej w...
  10. .MartinS

    Analiza świata by ©Qorny

    No już na starcie Ci się trochę odleciało. JoJo zmieniło stronę, nie pamiętam szczegółów, to był jednak 2019 rok. A z Jerry wyciągaliście ludzi. Między innymi punktowo top1 gracza w tamtym okresie, a takich graczy było więcej - naliczyłem 15 przejść do SSS/P(link). Było ich na tyle, że plemię...
  11. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Trochę szacunku kolego, to Największy Polski Kraszer (pełna ksywka)
  12. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    50%, że nie będziesz musiał nic robić xD
  13. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Czyli dostałeś wiadomość typu: "Mmmoordzia, te kilkaset grubych to fejki"? xd
  14. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Widać, że gracz Rybek. Czepia się biednego zastępcy, który dostał nieprzygotowane konto xD
  15. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Tak 3 na 53 bym ocenił :confused:
  16. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Ostatni w tym sezonie!
  17. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Zapomniałeś o ILL na pierwszym miejscu
  18. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    @Grzyb2 Jak tam chłopie? Wstałeś już?
  19. .MartinS

    Dyskusja świata 188

    Zawsze wiedziałem, że jesteś fanem Korwina :rolleyes:
  20. .MartinS

    Analiza świata by ©Qorny

    Nie no, o ile zdarza się sztuczne nabijanie RO dla jednej/dwóch osób ze względu na blachy pokonanych to finałowy etap już nie przynosi tyle RO dla zwycięskiego plemienia, raczej minimalne wartości. Natomiast sprawdziłem jeszcze raz to niestety TWStats pokazuje RO plemienia jako sumę RO...
Do góry