Wyniki wyszukiwania

  1. LBO.

    Świat 200 nadchodzi!

    Kiedy zostają opublikowane ustawienia świata?
  2. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Przepraszam :( po prostu jak widzę zwolenników DOBREJ ZMIANY to nóż się sam w kieszeni otwiera. Racja po Twojej stronie, szkoda marnować czasu na jałowe spory.
  3. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ale zmieniasz narrację, gdzie było coś o tym że zmiana prezesa sądu wpływa na moje życie? To był przykład łamania konstytucji :) ps wpływa - tak samo jak wpływają działania Ziobry - nie czuję się bezpiecznie w państwie, w którym wedle widzimisię polityk może zrobić wszystko i chociażby zrujnować...
  4. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Oczywiście, że za PO było lepiej. Nie powiem że było super, bo to kłamstwo, sami walili babola za babolem i robili przekręty, ale nie byli tacy bezczelni i przynajmniej wprost powiedzieli eeee jest chujnia zwiększamy podatki. Jakoś w czasach kryzysu za 1 kadencji Polska nie bez przyczyny była...
  5. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Chociażby podpunkt o niemożliwości odwołania prezesa sądu najwyższego przed upływem jego kadencji. Jak Ci się zechce to szybko znajdziesz, który to dokładnie podpunkt, nie chce mi się nawet szukać, sprawdzałem jak była ta afera. A sędziowie to cyborgi, nie ludzie? Nie mogą prywatnie wyrażać...
  6. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jeśli uważasz, że rządy PiS były dobre w którymkolwiek momencie to jesteś lekko mówiąc średnio rozgarnięty. 500+ dobre? Jeszcze może łamanie konstytucji i afera z sądem najwyższym spoko, bo KASTĘ SĘDZIÓW TRZEBA KARAĆ XD? Skąd PiS bierze swój elektorat ja pierdziuyy
  7. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jakie są trwające obecnie najciekawsze i największe wojny na tym świecie?
  8. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Akurat możliwe, znaczna ilość studentów to idioci i analfabeci. Aczkolwiek nie mam na myśli nikogo konkretnego…. no nie licząc kilku znajomych;)
  9. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Lupin, sadzisz się o pisownię do tego całego Blacka, a sam w swoich wiadomościach masz gafy. Przynajmniej nie bądź hipokrytą i sam skorzystaj z tych słowników, o których wspominasz….
  10. LBO.

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Jako ZK istniejemy od początku świata, przetrwaliśmy czteroczłonową masówkę CB, można zobaczyć po pokonanych jednostkach, że za fryty nam się to nie udało. Od tamtej chwili rośliśmy i przejmowaliśmy i CB i okoliczne wioski i tym sposobem wbiliśmy się do top10. Oby tak dalej :)
  11. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Co tam się dzieje na świecie Panowie i Panie, opowiadajcie!
  12. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dawaj
  13. LBO.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Witam, czy jakieś porządne plemię ma wolne miejsce dla wracającego do grania grajka? Dziękuję za informację
  14. LBO.

    Dzień Dobry Misiaki

    Witam wszystkich
Do góry