Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja świata 188

    @DORODNY OCHOTNIK a pokażesz tego tampera? Kappa
  2. kiedy przejęcie darmy jest pushingiem?

    @kmic i co tam wariacie, pogadaliście?
  3. Utrzymanie praw w plemieniu po zmianie członu

    Wypadałoby w końcu przestać wrzucać ustawienie wsparcia, gdzie check jest TYLKO w momencie wysłania lub dojścia. Takie jak jest na 178 już króci lekko masówki. Walka z masówkami i tak nie ma sensu, bo nawet jak się gracze ustawią, że gra się jednym członem to wejdzie ktoś, kto ma to w poważaniu...
  4. Zmiana ustawień świata 174 [Ankieta]

    Patrząc na ilość barb to i tak nie ma znaczenia kiedy włączycie możliwość zjadania xD
  5. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Ja to jestem za 1.25 z ogarniczoną i zbierakiem + wieża i limit fakeów, ale z prostymi techami. Wieża zazwyczaj zwiększa czas trwania świata, bo ciężej przepchać front i trzeba kombinować, co jest na plus
  6. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Jeszcze zmienić algorytm rozbudowy, żeby się budowały jak darmy i kolejny problem z głowy
  7. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    respią się chyba po 75-90 dniu i trzeba posiadać na każdym kontynencie 70% wiosek, każda wioska jest rozbudowana do jakiegoś tam stopnia i ma bonus negatywny w postaci -50% do efektywności obrony
  8. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    "domination will be the most safe here" też jest poprawnę, w zależności od kontekstu wypowiedzi. Taka trochę próba zabłyśnięcia. Zresztą nie każdy jest alfą i omegą i nie każdy musi znać języków zagranicznych, bo składnia jaką napisał nie jest jakaś wybitna ALE każdy zrozumie i to jest...
  9. Zmiana ustawień świata 174 [Ankieta]

    Ogólnie to możesz już tą ankietę wyrzucić xD, znając politykę plemion to wymagane by było conajmniej 90% głosów na tak, a kmic i tak najprawdopodobniej nie zmieniłby decyzji przez ankietę, bo musiałby być przełożony start
  10. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    pro gracze nie śpią, a to świat dla nich. Coś tu śmierdzi i to tym razem nie moje jaja
  11. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Wyczuwam w tym coś dziwnego, tak, jakby pomimo farmy te ataki coś dawały, w końcu nie bez powodu AF jest aktywne. Chyba, że to po to, żeby śledzić jak się barby rozwijają i porównać do stefanów, taki smaczek od Was
  12. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Ale 152 też nie był "mały", małe światy to takie, które ledwo sięgają poza główne 4 kontynenty
  13. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    To może 176/178? A szkoda, bo ten świat miał być mocno obsadzony w dobre ekipy.
  14. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Jest dużo zablokowanych VPNów, a dużo niepoblokowanych wymaga karty podłączonej, żeby wziąć darmowy trial. Obecnie jest ciężej o VPN'a niż te 2-3 lata temu, ale wciąż nie jest jakoś bardzo ciężko xD
  15. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Wysyłasz deffa i od razu wracasz, check jest w trakcie wysyłania xD
  16. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Im dłużej se tak myślę o tym świecie to może być fun, o ile większość ekip, które miały grać też tak stwierdzą. No tylko pytanie co z pustymi polami i problemami z kasacjami xD
  17. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    No trochę racji pewnie masz z tym doświadczeniem, ale nie każdy jest pro i nie każdy musi być, żeby grać na światach bezgiełdy, wszędzie będą słabsi i lepsi, ale z tym mniejsza. Ty znasz swoje community? 90% graczy bez darmy nie wchodzi na świat bo im się nie chce, 30% lata na oczywistych...
  18. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Odnoszę wrażenie, że niektórzy się w tych czasach zatrzymali, mam pod ręką taki przykład @rotescorp chłop rozpisuje akcje na kartce, a potem zdjęciem jakiejś motorolli na facebooku każdemu wrzuca
  19. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Dodatkowo robią deffa i potem duże plemię nie będzie w stanie ich przejąć przez morale 30% xDD
  20. Zmiana ustawień świata 174 [Ankieta]

    Dałem na tak, żeby speedy weszły i dostały od ojków ponownie
Do góry