Wyniki wyszukiwania

  1. Maxi x Laju

    Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

    To niezłe granie deffem na świecie z farmą i 2 wioskami na start :D
  2. Maxi x Laju

    Tribal Wars Tournament 2022-2023 - dyskusja

    Jak ktoś ma jakąś konkretną ekipę i szuka ludzi to piszcie, chętnie wbije wraz z kumplem :)
  3. Maxi x Laju

    Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

    Czyli 180 do kosza farmienie dla tych co mają czas klikać 24/7 super.
  4. Maxi x Laju

    Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

    180 bez farmienia zbieractwa i innego dziadostwa, które daje przewagę noliife.
  5. Maxi x Laju

    Special 25- dyskusja przedstartowa

    Limit członków plemienia: 15 (brak możliwości opuszczenia plemienia po przyjęciu zaproszenia) Jak to rozumieć, chodzi tylko o opuszczanie czy także wyrzucanie członków? - brak możliwości burzenia budynków Chodzi o burzenie w ratuszu czy katapulty nie działają?
  6. Maxi x Laju

    Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Dupa zbita odnośnie świata 166 kaszana nie ruszy człowiek z ekipą, a czekamy już kilka miesięcy na świat bez farmy gdzie można zagrać razem.
  7. Maxi x Laju

    Classic- dyskusja przedstartowa

    Planowo czyli w listopadzie? W środę przychodzi gość z providenta i muszę wiedzieć na kiedy szykować $ :P
  8. Maxi x Laju

    Classic- dyskusja przedstartowa

    Data rozpoczęcia 13.10.20 11:40
  9. Maxi x Laju

    Classic- dyskusja przedstartowa

    słabo.. ja o 23 będę miał karetę.
  10. Maxi x Laju

    Classic- dyskusja przedstartowa

    Na tym, że sam wybierasz kiedy ma trwać np, ja mam 8-16 :P W poście odnośnie nowego świata masz screen i tam jest opisane.
  11. Maxi x Laju

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    14
  12. Maxi x Laju

    Classic- dyskusja przedstartowa

    Niestety potwierdzili już, że paczki zostaną i technologia także. Ale jestem za Twoim pomysłem ograniczenie technologii do 3 poziomów byłoby spoko :) +1 w pewien sposób ograniczy to darmy, albo dołączają od razu do plemienia i przez to ludzie ruszają mniejszą ekipą, albo klops :p Czyli...
  13. Maxi x Laju

    Classic- dyskusja przedstartowa

    Dokładnie tak będę robił :) Kareta, a za nią od razu deff :P
  14. Maxi x Laju

    Classic- dyskusja przedstartowa

    Wywalić technologię i będzie miodzio :)
  15. Maxi x Laju

    Zbiórka pp?

    Cześć, chcę zrobić zbitkę na pp z grupą znajomych i nie do końca rozumiem jak to ma wyglądać. Według zakładki kupno po 60 dniach można przelewać PP. Czyli licząc np od dziś 5.10.2020 za 60 dni będę mógł przelać całość zakupionych pp, czy tylko tych bez +% np. 4000 z najdroższego pakietu, czy...
Do góry