Wyniki wyszukiwania

  1. MAPKIE

    @DuniekRestless będzie aktualizacja po akcji?
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jeśli chodzi o nielegalne skrypty i boty to są one wykrywalne. Znam przypadki, że ludzie dostawali za nie bany. Skoro zgłaszaliście Pana, który rzekomo jest na screenie i on bana nie dostał po tym jak suport wam odpisał to świadczy o tym, że raczej osoba jest niewinna. Suport ma dostęp również...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    No dlatego ciężko określić ale coś pomiędzy 10-11k było. Część offów od nas poszła jeszcze na NOM.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    imo ponad 11k chyba było.
  5. MAPKIE

    @DuniekRestless Jutro można spodziewać się aktualizacji?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Kto niby jedzie na skryptach?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Fake, zawsze na akcji burzymy wioski, czy jeśli konto było kupione to też przejmowalibyśmy wioski po 3k pkt zamiast 10k?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Dzisiaj jakiś rekord padnie :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Widziałeś na statystyki wojny? Dlaczego Kosa jest niżej niż my?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Do mnie prywatnie jedynie @Muck123xMuck321 pisał, że gra na poważnie.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Największe warzywo.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    To prawda, ale nie można schodzić w skrajność, że upadacie, bo radzicie sobie bardzo dobrze i dowodem jest, że na ostatniej akcji kosa się od was odbiła.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Widziałem rozmowy jak Kosy chciały dogadać się z pewnym plemieniem przeciwko nam. Inne plemię tak przedstawia plan jak to miało wyglądać:
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Chyba słabo obserwowałeś ten świat. Powiedz mi jakie niby wioski kupiliśmy? NOM rozwalamy normalną wojną. Tak wyglądają statystyki wojny z nimi: Czy to nie jest pchanie frontu? Jeśli zobaczysz na ranking pokonanych w ataku wśród plemion to jesteśmy w topce: Jak widzisz tylko jeden człon...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Może fajnie byłoby wystartować, ale raczej nie dorównujemy silniejszym ekipom i nie wiem czy będziemy mieć na to siły, żeby zaczynać od razu kolejny świat. Pomyślimy o tym na pewno.
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Czy to zaproszenie?
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    A grube dopiero w drodze :) RA do RO też ciekawe. Wstawie wieczorem pełne staty.
  18. Mapy i Stuknięte Tabele ?

    @Stuknięty czas na aktualizację. Znajdziesz czas przed świętami?
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Gościu tylko na forum pisać potrafi...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Tutaj są statystyki z forum: Mieliście tutaj 347 i usunęliście 29 osób co daje 6,3 członu co w zaokrągleniu wynosi 7 członów. Logiczne jest to, że zaokrąglam w górę.
Do góry