Wyniki wyszukiwania

  1. [Pasek] Zdalna konfiguracja

    Ciężko mi wskazać konktreną przyczynę ze screena, kilka wskazówek: - upewnij się, że nazwa spojlera się zgadza (w sensie spoiler=XXX w BB-code i nazwa_spoliler: 'XXX' w konfiguracji, gdzie XXX to ten sam tekst, wliczając spacje), - Przepuść to co masz w tagach [ code ] przez jakiś formater...
  2. [Pasek] Zdalna konfiguracja

    Ten skrypt pozwala umieścić konfigurację skryptu (np. HermitowskichFejków - czyli lista wiosek, szablony wysyłki, etc.) na forum plemiennym. Dzięki temu każdy współplemieniec ma zawsze aktualny fejkomat. Niestety w obecnej wersji skrypt bardzo spowalnia wykonywanie skryptów, gdyż za każdym...
  3. [Pasek] Modyfikacja mapy - niestandardowe granice

    To jest celowe zachowanie, wyszedłem z założenia, że większość osób będzie chciała rysować granice odgradzające - żeby właśnie znajdowały się między wioskami, a nie na wioskach. Zawsze można dodać 0.5 do koordów i kreska będzie na środku wioski. Co by nie było, teraz już za późno na taką zmianę...
  4. [Pasek] Modyfikacja mapy - niestandardowe granice

    Za kilka dni do supportu trafi aktualizacja dodająca rysowanie okręgów i elips. Do tego czasu dla zainteresowanych wersja beta: var gbBordersConfig = { overrideMode: 'single', borders: [ {center: [500, 500], radius: 19/2, radiusY: 19/4, rotation: 45, startAngle: 90, endAngle: 270...
  5. [Pasek] Generowanie listy (mailingowej) z przeglądu graczy w plemieniu

    @Malcu support opublikował aktualizację, już można normalnie z paska korzystać. @stiv.ens ping dla Ciebie też, żebyś wiedział o tym :)
  6. [Pasek] Modyfikacja mapy - niestandardowe granice

    @halek303 To trochę wychodzi poza zakres tego skryptu - on służy do wyświetlania statycznych granic, nie do dynamicznego wyświetlania zasięgu jednostek/budynków
  7. [Pasek] Modyfikacja mapy - niestandardowe granice

    Nie miałem tego w planach, ale nie powinno to być trudne. Tylko okręgi, czy wycinki okręgów też? Może elipsy? Jak to miałoby być zdefiniowane? (W sensie w jakie dane chcesz podać skryptowi, żeby narysował okrąg. Środek i promień? Trzy punkty?)
  8. [Pasek] Rekordy zrabowanych surowców gracza

    Co prawda prawie rok po czasie, ale nie mogę nie zauważyć tej linijki w oryginalnym skrypcie: //LICENCJA FREE SOFTWARE - drogi Supporcie <3 wyrażam zgodę na użytkowanie i publikowanie tego skryptu przez każdą osobę W związku z tym nazwanie tworu zależnego plagiatem jest mocnym nadużyciem.
  9. [Pasek] Modyfikacja mapy - niestandardowe granice

    @bartes9 Musiałbyś trochę sprecyzować pytanie, wszystkie możliwości konfiguracji podane są w przykładzie. Poniżej wklejam go jeszcze raz z dodatkowymi komentarzami - mam nadzieję, że pomogą Ci one zrozumieć jak konfigurować skrypt. javascript:var gbBordersConfig = { overrideMode: 'single'...
  10. [Pasek] Modyfikacja mapy - niestandardowe granice

    @PabloCanaletto Niestety nie udaje mi się odtworzyć tego problemu z przewijaniem. Spróbuję jeszcze jutro na innych komputerach. Czy na konsoli wyskakują jakieś błędy? Czy z włączonym którymkolwiek z tych ustawień ten problem z przewijaniem też występuje? Ten błąd nie powinien wpływać na...
  11. [Pasek] Modyfikacja mapy - niestandardowe granice

    Owszem, kwestia niedogadania z supportem, już poprawione, tylko muszą jeszcze opublikować. Edit: Już jest, wielkie dzięki dla jarq za bardzo szybką reakcję! Dzięki! Wygląda na to, że muszą być włączone jedne z: zasięg kościoła, możliwy zasięg kościoła, mapa polityczna, zasięg wieży strażniczej...
Do góry