Wyniki wyszukiwania

  1. Fox8723

    Mapki i staty? Stukniety da rade?

    Zielony to mój ulubiony kolor <3
  2. Fox8723

    Mapki i staty? Stukniety da rade?

    Zakończmy to. MC poddajcie się. Będziemy jedną wielką rodziną ;)
  3. Fox8723

    Mapki i staty? Stukniety da rade?

    - Niestety to nie film dla dorosłych i czarny koń tu nie rządzi. - Mówiłem nie pisz głupot xD
  4. Fox8723

    PODSUMOWANIE - mrożenie składów

    W sumie nie wiem nawet kim jesteś. Ale.. Ja to grałem od początku w jednym plemieniu bez względu na sytuację. Z mojej perspektywy to nikomu nie musiałem lizać. Wręcz przeciwnie prawie wyleciałem za plucie..
  5. Fox8723

    PODSUMOWANIE - mrożenie składów

    Wbił sam kilka kos.. Dostał kosę i płacze.. Hipokryta..
  6. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Co to za Troll co moje miejsce chce zająć? Coś mądrego na forum ugadaliście? Bo 124 strony to niezła książka. Jakiś przeżywający całą sytuację nerd mógłby mi to streścić? W 3 zdaniach proszę. Coraz mniej nas będzie. Ktoś presji nie wytrzyma - PW w grze zapraszam. Darmowe porady jak poradzić...
  7. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Grunt to Front wiadomo xD
  8. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A wiecie z jestem kretem Stefanow? Ja się dziś dowiedziałem xD
  9. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ja do 3 krzyże opisywałem. A potem mi się odechciało. Plemię które nie potrafi zrobić dobrej akcji na wroga.. W sytuacji rozbiórek siłowych i łatwych wiosek nagle potrafią nie spać i ataki w nocy wysyłać.. Nawet synchro im wychodzi xD Dyplomacja to jedno.. Ja głupszych ludzi jak na tym świecie...
  10. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ooo Var sobie deffowca zabili xD
  11. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Bo Ci się palec zapali od tego wysyłania xD
  12. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Co tam Stefanki słychać? xD
  13. Fox8723

    Światy 191 i 192 - dyskusja przedstartowa

    Na 192 było by fajnie ale.. Przydał by się jednak prosty system badań.. Przydało by się również odwiedziny a nie atak na członka plemienia.. I trochę szybszy mógłby być ten świat niż 1,25 nie wspominając o barbach tylko do 1k i wioskach bonusowych.. Słaby układ. A najfajniejszych eko światów...
  14. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Bez popisowek na forum ok? Na priv nam się nie klei. Także ten..
  15. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ej... Śpicie? Smutno po 22 się robi :/
  16. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To nie są stare światy gdzie słowo cenniejsze od wiosek.. Żałuję tylko że pokusiłem się na początek w centrum. Pierwszy i ostatni raz..
  17. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Porobi to się wraz z zamknięciem ekip. Jedni nie wiedzą czy dostaną się do głównych składów. Inni dopiero szukają składu xS
  18. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    I połowa Klasyka zaraz w Stefanach. Zakład?
  19. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Prawda jest taka że zamiast pomagać tylko blokujecie obrzeża i to z każdej strony. Efekt będzie taki że jak pojawią się pierwsze fronty to skończy się klepanie barb. I nie nie zdążycie się umocnić. Bo nawet barby klepiecie w tempie 10x za wolnym... A co mowa o froncie.. Nie mogę na to patrzeć..
  20. Fox8723

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dziś zrozumiałem dlaczego mimo wszystko ludzie chętnie przechodzą na stronę ekipy Stefan / ADK / Rohan. Bo zachód i północ czuje się na tyle bezpiecznie że ma na to wywalone. Serio wasze wypowiedzi na temat zamykania ekip nie mają żadnego znaczenia. Bo nie robicie nic ale to nic w tym temacie...
Do góry