Wyniki wyszukiwania

  1. Mapa Maj 2025 by KACZELNIK

    A miałem pisać, dorysujcie mu kutasa. Dziękuje
  2. Mapki i staty? Stukniety da rade?

    Tak, mam pisemną zgodę od Frontów, podaj maila to Ci podeśle skan zgody podpisany przez całą radę. Jak tam morale u was po wczoraj? Kolejne darmy chyba wlecą dla betaorbiterów WSS ;)
  3. Mapki i staty? Stukniety da rade?

    Nikt się z MC nie chce dogadać, bo nikt ich nie lubi. Proponowanie żeby EF się dogadało z MC jest zabawne, bo MC proponowało chyba każdemu naszemu sojusznikowi skosowanie nas ;) Ale pozdrawiam WioskaCzołg, spoko ziomek ;D
  4. Mapki 196 świata? By Stukniety?

    @Stuknięty, ale to 192 jest jak coś a forum 196 xD Edit. dla każdego kto zbłądzi, 192 jest już we właściwym miejscu: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/mapki-i-staty-stukniety-da-rade.130056/page-8
  5. Mapki i staty? Stukniety da rade?

    Dzięki, skorzystam *wypierdalam*
  6. Mapki i staty? Stukniety da rade?

    Nie mam zamiaru z wami gadać, stwierdzam tylko fakty
  7. Mapki i staty? Stukniety da rade?

    EF się stało. Lepszy KO wygrał ;D
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    W/e, żyj w swojej imaginacji Obraża bo mu się to nie zgadza z jego postrzeganiem świata, tak jak wcześniej powiedziałem, coping mechanism.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    A, i odnośnie darm @uHate2SeeMe to ty? A to ja: Nie mów mi o darmach człowieku. Niczym się nie szczyciłem, po prostu uważam, że w momencie jak dostaje się w pizdę to pisanie do graczy wrogiego plemienia z próbą rekrutacji ich to słaba zagrywka. Cieszę się że Wrocław się podoba, jak coś to...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Dzięki Kandu, przynajmniej ty jeden
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Ja to taki good boi labrador, myślałem że przyjdę i mnie po główce pogłaszczą za fajnego mema. Cel Pal przepraszam, mogę zapa do wielkiego FNT?
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    No ja właśnie z takim podejściem tu przyszedłem i wstawiłem memika, ale widzę FOntowcy w formie xD Nie chce mi się z nimi gadać, tym bardziej że sobie tylko rekreacyjnie klikam. @Kandu dzięki za radę, od teraz będę od nich trzymał dystans. Koledzy z FO proszę nie przyjeżdżać do Wrocławia, a jak...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Dobra, gadanie z wami to był błąd odklejeńcy xD Brandzlujcie się dalej i wymyślajcie niestworzone historie, skoro tak działa wasz coping mechanism. Chciałem z wami normalnie pogadać ale widzę że nie warto xD Ps. Pozdrawiam NNŻ, dobre mordki. Mogę z nimi do końca, mojego lub świata. Ps2. A w...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Szczerze wątpię, tym bardziej ze Wah jest dość daleko od nas. Nie mamy siedmiu, na razie widzę 6 z tego 2 poniżej 20 członków. Zakładam że tydzień-dwa i zredukujemy do 3 max. A żadnego wroga nie rekrutujemy, tylko przejmujemy, co widać po wcześniejszych statach.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Ja tam w EF zwykły szary pionek jestem, ale w zeszłym tygodniu mieliśmy tylko 2 człony, teraz była jakaś fuzja z Wah. Władzy nie mam nic do zarzucenia, a to że się na tym świecie liczymy, to właśnie załuga działań naszej rady. Plemię powstało z łapanki, a radzi sobie moim zdaniem bardzo dobrze...
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

  17. Mapa i analiza by cANARINHIO

    Bardzo dokładna i trafna analiza, pozdrawiam
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ja tam jeszcze żyje, zmniejszam zapasy defa TRD ale troche mają przewagę liczebną xD
Do góry