Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    nie płacz tylko Vipy deffuj :)
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

    prosi z darmy jak tam dziś akcja? co taka cisza :)
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    blokuj go :D nie daj się! wierzę w Cb <3
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    nie dogryzaj :D
  5. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    plebsy w strachu łaaaaaaaaa
  6. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    fajnie się bawisz kolego :)
  7. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    ale piecze :D
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

    jutro 6 członów proszę się nie czepiać to TRD ich sprowokowało :D przecież to nic złego :D :rolleyes::rolleyes::rolleyes: koty takie złe bo miały czelność być po stronie (W)nieba... chwila ciszy dla lepszego jutra :D przypominam dalej prowadzę rekrutację bo zwolniło się kilka miejsce w TRD...
  9. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Kto chętny do TRD? otwieram rekrutacje
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

    nikt poza TRD nie rekrutuje na tym świecie :D to ich rodowici gracze :D
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

    hahah dzień przed akcją to wy jedynie graczy z MC rekrutowaliście :) a szczekać to musisz mnie nauczyć kolego :)
  12. Dyskusja - zaczynamy ;)

    MC miało wojnę z darmą? xd kiedy? jeden co daram robiła z MC to rekrutowała :)
  13. Dyskusja - zaczynamy ;)

    żałosny jesteś :)
  14. Dyskusja - zaczynamy ;)

    a czy czasem nie poszła rekrutacja do VIP? HAHAh a nie sory tylko TRD rekrutuje zapomniałem
  15. Dyskusja - zaczynamy ;)

    tak myślałem :) czekam w takim razie na screny ;) miłego hipokryci :)
  16. Dyskusja - zaczynamy ;)

    na jaki Ci nie odpowiedziałem? :)
  17. Dyskusja - zaczynamy ;)

    hipokryta wyzywa od hipokryty? :) my zostaliśmy do czegoś zmuszeni? :) to wy podkreślacie że my was zmusiliśmy żeby byłą sytuacja 30v70 :D gubicie się chłopaki oj się gubicie :)
  18. Dyskusja - zaczynamy ;)

    czekam aż pokaże jak pieknie wypisywali :) no chyba, że są hipokrytami bo to wasze ulubione słowo ;)
  19. Dyskusja - zaczynamy ;)

    pokaż swoje, gdzie wypisywaliście do Naszych tym możesz się pochwalić :) Darma nigdy nic źle nie robiła tylko TRD z 20 stron próbujecie to każdemu udowodnić :)
  20. Dyskusja - zaczynamy ;)

    do kogo od tych kozaków co uciekli w pierwsze turze? czy w drugiej dzień przed akcją? :) jeszcze powiesz, że nie wypisywaliście do nikogo :)
Do góry