Wyniki wyszukiwania

  1. Dzień Dobry Misiaki

    szanowni państwo, kochani moi, uguem tu tego całe te, przepraszam że tak powiedziałem napisałem żeby nieco podnieść poziom dyskusji
  2. Świat 182 (03) Mix parametrów

    kto pytal
  3. Świat 182 (03) Mix parametrów

    ja wolalem jak support wypuszczal niespodzianke do czego to doszlo ze szczekacze forumowi ustalaja swiaty tak jak im wygodniej w oparciu o swoje durne przekonania poza tym demokracja na fo gdzie regularnie wchodzi moze 1% graczy to absurd nie wiem czy to odgorne ustalenia czy "dobra wola" ale...
  4. Wygrywanie świata w kilka plemion

    Za przeproszeniem pierdolicie o takiej abstrakcji ze aż dziwi fakt ze support probuje tłumaczyć ludziom ze to nie przejdzie Zajmijcie sie lepiej pomysłami w jaki sposób mozna przyciągnąć i zatrzymać nowych graczy, pomysł będzie dobry to kmic na różowym jednorozcu pojedzie do kolegow z reichu i...
  5. Najlepsze obecne plemiona

    uważam że to jest zdecydowanie najlepsze plemie w historii: https://pl.twstats.com/pl109/index.php?page=tribe&id=3614
  6. Świat 176 - dyskusja nad parametrami + głosowania

    a co z wolnym przesylem surowcow? zeby jaj nie bylo jak na 174 ze najpierw jest od x dnia, zostaje wlaczone a pozniej jest zmiana ustawien swiata ("naprawa bledu" po ponad miesiacu trwania swiata) i brak mozliwosci wolnego przesylu
  7. Zmiana ustawień świata 174 [Ankieta]

    obsluga gry robi to co im kaza bracia z hamburga
  8. Zmiana ustawień świata 174 [Ankieta]

    obsluga gry liczy pieniadze nie glosy
  9. Zmiana ustawień świata 174 [Ankieta]

    przeciez nikogo takie glosowania nie obchodza, ludzie wejda zeby sprawdzic co i jak, wyjda zostana szare pola najblizszy deff bedzie szedl 3h, na front bedzie sie "z bliska" latac po 20h szlachta fajny swiat sie zapowiada
Do góry