Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dzięki za wspólną grę Klasycznym Stefanom. Dobrze zapamiętam kilkanaście osób, fajnie się z Wami grało, mam nadzieję że nie ostatni raz ;) Gratulacje Rohan już oficjalnie wygranego świata. Miłe zaskoczenie że są jeszcze plemiona które wywiązują się z ustaleń. Szkoda że nie pobawiliśmy się...
  2. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Liczba graczy w koalicji czerwonej się nie zgadza :)w sumie do nazwy pasuje. Dzięki za mapki
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie będzie 50/50. Rohan oddaje blachy dla "tworu" w nagrode za heroiczna walke z elite. Potwierdzone info
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Warto się zastanowić czy Ty tak serio? To nawet inny kontynent i jak widać w ogóle nie Wasz teren. Wioski które wziąłem za granicą oddałem. Też bym wolał żeby ten konflikt odbywał się w inny sposób niż kłótnia kto komu większą kosę zajebal, ale z tego co widać taki mamy klimat na plemionach -...
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Chodzi o moją wioskę przejęta w centrum 100%? Jeśli tak to chyba nie jesteś poważny, że jak przejmuje wioskę 50 pól od najbliższej wioski Waszego plemienia to naruszyłem granicę? Było dogadane z 100% w ten rejon to skoczyłem daleko od Waszych wiosek. Można się było wtedy spodziewać, że...
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Ty nie znasz, ale ja znam :) Na tym świecie wystartował król kosowników i największy hipokryta co potrafi wystawić swoje 3 członowe plemię dla blachy.
  7. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    94
  8. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    24
  9. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    14
  10. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    76
Do góry