Wyniki wyszukiwania

  1. Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Może jakaś analiza krótka?
  2. Dzień Dobry Misiaki

    Jak na razie to Fine wychodzi najlepiej ze wszystkich, od początku świata nich ich nie zaatakował, siedzą sobie i przejmują obrzeża jak leci, raz na kilka dni walną akcje w Plecaki/Nazwe, rozbiorą kilka warzyw i tak się toczy to życie w Fine. Tylko to też może być minus bo jak dostaną akcje w...
  3. Dzień Dobry Misiaki

    Trzeba zakłady robić w kogo teraz AK uderzy. Czy w Nazwe i zostawia Miśki na pożarcie Fiesty i ich parobków czy jednak wspomoże Misie i da im trochę czasu. Tego dowiemy się w kolejnym odcinku Moda na kose odc. 2137
  4. Dzień Dobry Misiaki

    To Wy potrzebujecie akcji żeby wioski tracić? Amatorzy
  5. Dzień Dobry Misiaki

    To już Plecaki bite z kilku stron tracące na akcjach po 40-50 wiosek dużo dłużej wytrzymały. Łatwo jest podbijać wioski po kosie i rekrutacji połowy Chaosu, tak samo łatwo jest dołączyć się do akcji Fine i walić w Plecaki jak są bez deffa i ze zgruzowanymi wioskami, ale już walczyć na froncie...
  6. Dzień Dobry Misiaki

    U Ciebie też jeden bardzo ładny raporcik się znajdzie :D Ale nie lecieliśmy mocno, bardziej aby spowolnić i żeby offy nie stały, nie czas jeszcze na akcje całym potencjałem. Przewagę mieliście od początku świata w wioskach, dużo darm mieliście i potem był tylko efekt lawiny, z dnia na dzień...
  7. Dzień Dobry Misiaki

    Nie boba tylko gracza, nasza akcja była nastawiona tylko na burzenie a frontowcy jak chcieli to się podczepiali. To nie zmienia faktu że dalej statystyki są dla nas bezlistosne więc nie wiem po co latać z jednym raportem xd
  8. Dzień Dobry Misiaki

    Kilku? Jeden gracz Szpok któremu obstawili 3 wioski. Ale reszta to prawda, nie atakowaliśmy Was, od początku dyplo się sypało i nie dało się tego ogarnąć a Wasza przewaga rosła z dnia na dzień dzięki masie darm i braku przeciwnika który by Wam spowalniał rozwój z innej strony. Chaos za późno się...
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Fine i Tajemnica na jutro wlatują w Plecaki, inspirowali się wydarzeniami z 5 sierpnia 1772. Akcja jaka leci oczywiście jest tylko na 5% potencjału żeby nie było że muszą walić wszystkim co mają żeby nas docisnąć.
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Ja coś słyszałem, że dzisiaj na obiad będzie kosa po wiedeńsku, zostanie podana w najmniej oczekiwanym momencie w pełnej tajemnicy przed głodującymi.
Do góry