Wyniki wyszukiwania

  1. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Weź już utkaj pizdę i naucz się pisać po polsku. Nudny się zrobiłeś. Odgrzewasz kotleta z przed 14 światów o którym nie masz bladego pojęcia, widać że nigdy tam nie grałeś. Piszesz jakiś syf o plemionach i graczach o których nic nie wiesz. Jeszcze jakbyś pod swoim normalnym nickiem to pisał może...
  2. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Xd roboty nie zrobił przeciwnik a nie gracze UwU czy Under.
  3. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    To się doinformuj lub popatrz na mapę potem przyjdź robić z siebie klauna na FO. Pozdrawiam
  4. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    No napisałeś “WO miało sensowną strategię “ a teraz piszesz że nie wiesz co autor miał na myśli XD Tak płaczesz o pp na świecie z pp. Sugerując,że gdybyście mieli tyle samo pp to gralibyście jak równy z równym, cóż macie tą samą opcję zakupu pp co my, dodatkowo nie gralibyśmy jak równy z...
  5. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Nie mogę xd co to za strategia proszę objaśnij gdzie wskakujesz na plecy sojusznika podpisanego przed skokiem odcinając go od zaplecza zamiast na innej ćwiartce i zdobywać dodatkowy teren. Nawet jeśli uważasz, że nie ustawili frontu to czemu nie zaproponowaliście podziału frontu swoimi...
  6. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Przed czym się wo tak dzielnie broni ? Przed potencjałem Popów na 80 offów czy barbarkami? Uświadom mnie prosze. Widać że nie wygrałeś bezgiełdowego bo wiedziałbyś że wygrana “smakuje” tak samo na każdym świecie. Faktami jest: -grasz na świecie giełdowym - płaczesz że ktoś miał więcej...
  7. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Niezła odklejka to raczej wy nic nie pokazujecie w obronie i dlatego świat łatwy
  8. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    @Kiełas jakiś świat wygrałeś na bezgiełdowych ?
  9. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Brandzlowanie się do pikseli to nie moje klimaty, z wyjaśnieniem twojej osoby źle odczytałem twój post za co masz moje przeprosiny za złe zrozumienie.Natomiast dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie kto według ciebie uratuje tonące plemię Rybek?
  10. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Jakoś się specjalnie nie spinam pisząc fakty, nikogo nie obchodzą twoje wyjaśnienia czemu cię wywieźli. Poprostu to zrobili. Piszesz o jakimś ratowaniu rybek kiedy doskonale wiesz, że to niemożliwe, więc zadałem ci pytanie kto to zrobi? Wskazując przy okazji, że twoja osoba jest nieodpowiednia...
  11. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Ta protokół “przegrajmy świat razem“ wydarzył się wtedy gdy wo wskoczyło im na plecy na starcie świata zamiast na plecach przeciwnika a oni zamiast wywieść popy do grudnia i zagęścić teren warzywili xd Kto to poprowadzi z takiego syfu? Ty? Jak ciebie popy wywiozły z frontu na akcje… z czym do...
  12. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Hydraulik nic nie da róbcie listę darm i zgłoście się do sekretarki Cybka tylko grzecznie stójcie w kolejce. Tyle możecie tymi rybkami zrobić poza robieniem szpagatu na kierownicy zanim akcja wejdzie.
  13. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Rybki co się stało, że nawet w samym środku plemienia diód nie odbijacie? Całą noc liczyłem na troszkę RO. Kończycie grę?
  14. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Tym razem Tabak Over pisałby z Itachi
  15. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Daj spokój @Fries jak oni się brandzlują że “akcja UwU” w Rybki słaba bo mało przejęć XD to szkoda wchodzić w dyskusję.
  16. Tabak x Over

    Wygrywanie świata w kilka plemion

    To byłby strzał w kolano dla tej gry. Nie zachęcasz kompletnie nowych graczy do gry, wręcz pokazujesz, że nie ma tu dla nich miejsca. Dodatkowo ograniczenie miejsc na starcie zniechęci wielu obecnych graczy bo każde z topowych plemion ma chętnych więcej niż 60-80. Z giełd wystarczy podać...
  17. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    AK samo się wywiozło słabe prowo
  18. Tabak x Over

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Cya zajęty wywożeniem Bell nie miałby czasu na przekręty
  19. Tabak x Over

    Dzień Dobry Misiaki

    W sumie to były 2 opcje jeszcze ale od poczatku Witam prowadziło dyplomacje w stylu “chcemy grać sami” bo nie oszukujmy się MS czy RA to były tak słabe plemiona które predzej czy później oddałyby teren za darmo z kolei Fine to tutaj już nie mieliście wyjścia. Wasza dyplomacja zakończyła się po...
  20. Tabak x Over

    Dzień Dobry Misiaki

    Szumix na FO nie musi trzymać frontu wiesz jak jest, każdy musi dołożyć cegiełke xD
Do góry