Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Def dal mi rohan, na def stefanow dalej czekam xd Po rozlamie elity i klasyka ten ruch z kosa byl oczywisty, kazdy z IQ powyzej sredniej to mogl przewidziec (pewnie dlatego takie zdziwienie w elite) tak zalosnego swiata jeszcze nie gralem, przynajmniej po miesiacach wegetacji zafundowanych...
  2. Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Elite ma wojne ze stefanami, nie wywnioskowales z mapy? xd
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    spoko my w elite tez nie wiemy co sie dzieje xd
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Przypomne tylko ze rebels uznali ze warto sie z nimi dogadac, juz blaszki podzielili nawet
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Chcialem sie pozegnac bo najprawdopodbniej to koniec mojej gry tutaj, nie pozdrawiam radnych rebels za to co zrobili, szkoda ze tak wyszlo bo rebels wydawalo mi sie ostatnim plemieniem ktore kieruje sie jakimis zasadami innymi niz wyscig o blaszi. PS. czemu tylko radni mnie atakuja? <lol>
  6. Dzień Dobry Misiaki

    offy pojda w swiat i pojde do rozbiorki :(
  7. Dzień Dobry Misiaki

    @Bl-ack Sno-w co robic bo nie wiem juz
  8. Dzień Dobry Misiaki

    jest tez opcja ze to propaganda marko z pola w co bym wolal wierzyc, ale chyba kwas by to wyjasnil przed tym jak rebels sie podpisalo z bell i ak
  9. Dzień Dobry Misiaki

    Smutne te dzisiejsze plemiona, jezeli rzeczywiscie przy takich ustawieniach swiata 2 najwieksze plemiona fine i witam sie dogaduja na wspolne zakonczenie swiata, wsadzcie sobie w dupe te gowno warte blaszki
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Imo jak ktos pluje na cala reszte umowy i liczy ze ten smieszny okres wypowiedzenia go ochroni to nalezy mu sie nauczka, moze zamiast debatowac tutaj czy kosa czy nie to bELLUM i inne plemiona zaczną szanowac plemiona z ktorymi sie podpisuje i respektowac wszystkie punkty zamiast tych ktore sa...
  11. Dzień Dobry Misiaki

    @Chef Slowik tez chcial wyjasniac z buczkami diody ale cos go nie widac od tego czasu xd
  12. Dzień Dobry Misiaki

    No widac, to po chuj ta grupowa wyslaliscie? xD
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Ok Buczek krecil i przeciagal i co z tego? Mial do tego prawo, w waszej smiesznej umowie ustaliliscie ze rozmowy beda trwaly "pod koniec lutego" bez zadnych konkretow. Dla nas kazdy dzien spokoju teraz jest cenny i dobrze to rozegrał. Wrzuciles prywatne screeny ktore nic tutaj nie wnosza...
  14. Dzień Dobry Misiaki

    juz po kapieli?
  15. Dzień Dobry Misiaki

    Nie ma Buczków i widać kto tam robił robote całą <cfaniak>
  16. Dzień Dobry Misiaki

    Nie ma to jak wbic kose i sie podniecac potem na forum ze front latwy xd zenada
Do góry