Wyniki wyszukiwania

  1. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ja sie nie przyszedłem licytować kto ile stracił, tylko zapytałem co sie z Goliashem stalo że zniknął podobno jak zobaczył pierwszą karete od Yamvora to kontem rzucil, prawda to czy mnie oklamali
  2. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    ja to mam takie samo pytanie, co to sie stało z Goliashem
  3. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Bocian jest w porządku, daj sobie spokoj Jakub i skończ go podrywać, bo widać że fanem jesteś
  4. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    ogólnie smiesznie sie to czyta jak i Dziki i JN sobie nawzajem rekrutacje wypominają mimo, ze oboje to samo robią troche takie dwie prostytutki co sobie nawzajem cisną od bycia kurwą xD tak ciężko wam zaakceptować fakt że aktualnie i jedno i drugie plemie dzięki temu zawdzięcza swoją pozycje?
  5. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Chcieli wyrównać szanse, honorowo.
  6. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    może nie obrażasz, ale honoru to Ty nie masz za grosz
  7. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    @PotężnyJakub7 myślisz że zabawny jestes? ogarnij sie, troche szacunku dla przeciwnika
  8. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    a tak poważnie, skoro @Dżobi mówisz o tym ze dyplomata Dzikow wypisywal do kazdego, ze Ci i tamci to ich czlony, to jaki cel ma krzyczenie cały czas o UKRYTYCH członach dzików XD to w koncu jawne czy ukryte. bo jedno drugie wyklucza raczej nie?
  9. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    mi nawciskali farmazonow, że INC to tez czlony Dzików i teraz sie okazuje, że tak nie jest? chyba że to tylko takie utarczki pod publiczke, że niby wrogowie, a koniec koncow i tak nam wioski macie oddać, przynajmniej tak mówiono przy rekrutacji. mozna poprosić o jakieś sprostowanie, bo czuję sie...
  10. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Co z tego, że jeszcze dwóch znajomych musialo mu czyścić? Czy na tym ta gra sie nie opiera przypadkiem? Nieważne jak, na koniec dnia liczy sie to czy wioske zdobyłeś czy straciłeś
  11. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    FilozofMiejski to fejkDorek, który na 134 stał sie fejkMną @FilozofMiejski siema lala
  12. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Próbuje dojść do siebie po przeczytaniu tej afery xD a tam co tam jak tam
  13. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ja pierdole xd
  14. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Wstydze sie trochę
  15. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dzień dobry nudy jak cholera Jestem otwarty na wszystkie poważnie propozycje wbicia w przyszłości kosy dzikom Prosze o zachowanie dyskrecji, chciałbym żeby moje intencje zostały incognito
  16. FilozofWiejski

    Ciasteczkowe mapki by sawantir

    @sawantir masz czas zrobić jakąś aktualizacje? Taka na 20% wystarczy
  17. FilozofWiejski

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    2046
  18. FilozofWiejski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Dzien dobry poszukuje ekipy do wspólnej gry po dlugiej przerwie Pozdrawiam Stanisław lat58
Do góry