Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No to przegryw z ciebie xd ze w takich warunkach siedzisz na FO xddddddddddddd ja bym wtedy nawet nie myslal by odpalac telefon
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A to o nas swiadczy czy o ludziach co piszą jakies bla bla na forum w gierce xd zamiast sobie pograc, zawsze jedna strona musi wygrac, to robicie z tej gry taką toksyczną, że to szok
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    I co sie zmieniło w twoim zyciu lub moim po tym? bo u mnie to nic, ty pewnie za to jakas podwyzka w robocie, bo swiat wygrany xd community plemion jest takie zesrane pozdro
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No, że przyszła wiosna i ludzie wyszli na dwór, a ty nadal przed klawiaturą?
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Tak klęcze, przed waszą topką plemion, hejkami, kupowaniem wiosek, oj bolą kolana
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    najwyżej będziemy na kolanach dogrywac swiat trudno
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobrym słowem
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale ja nic nie dostaje xd KND jako jedyne plemie nie atakowało w swieta, oczywiscie nie moge mówic za pojedynczych graczy
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wy nie macie co robić? tylko napierdzielacie w patataje i jeszcze 5 stron na forum dzisiaj nabiliście xd' Jedzcie gdzies do wujka, wykorzystajcie swieta xd
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Idzcie sałatki kroić, a nie sie spuszczacie nad grą xd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ja tam sie ciesze, że wyciągacie tak ludzi na siłe xd przynajmniej widac na kogo póżniej uwazac
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    To że decuś to przygłup bio widac na 200stronach, że ma mózg orzeszka, ale że ty czajna no to komedia
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale czy ty naprawde jesteś aż tak żałosny, by stwierdzać, że prywatne bla bla musi dojść do celu? Po prostu żałosne, że podniecasz sie prywatami, Ty pewnie tez masz ciekawe prywaty z innymi jakby ktos wstawił to by wyszło wszystko, tylko my mamy to gdzieś, Aktualnie po prostu szanke pokazał, że...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Podniecacie sie prywatnymi rozmowami, wyciągnietymi z konteksu, czy kogos skosowalismy? nie? czy skosujemy? nie, ale wmawiajcie sobie
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wez ty typie wyjdz czasem z internetu xd bo takiego drugiego fanatyka tej gry to ciezko znalezc chyba
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    W widzisz swój awatar? Idz przeproś Mame i wróc
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale by was mchamer wszystkich pokonał jak dzieciaczki
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A kasują xd dobra my bad, zdarza się. No z championem było już, normalnie lizane tak o, mniam mniam
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Gdzie niby kosy były?
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobra damszot powtórka z 173, poczekaj aż troche upadniecie i próbuj u championa, potem u nas, może sie uda ;)
Do góry