Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    niezle burzonko, takie nie za mocne
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    oj tam, wygenerowalismy troche po forestach, ale kukiel piecze ze juz nie wchodzi +100 na akcji tylko 10? :)
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    "sztuczki z wyspą" uczciwie jest za ciezko to trzeba sobie pomóc, najs
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Witam, Ustosunkuje się do poprzedniej wypowiedzi leszcza kartografa która została przedstawiona w podpunktach III oraz IV. 3. Do upadku forestów w głównej mierze przyczyniła się ich własna rada. Na początku świata, nie znając tego plemienia natomiast pod namową jednej z osób z którą mieliśmy...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    dobrze ze jestescie nieskazitelni ;p
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    cieszy mnie to, że aż tak ważne są plemiona w Twoim życiu, czy się odbiliśmy raz, czy dwa no trudno takie jest życie. Jeżeli coś nie działa - szukasz alternatyw i cos zmieniasz. Jeżeli w Twoim życiu największym sukcesem jest obroniona akcja to bardzo mnie to cieszy :) Broń Boże, nie jest to...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    na chwilę obecną, myslę że też nie macie się czym pochwalić ;p a bezpośrednia szpilka która została wbita to bezposrednio przez Was :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    wstęp tylko z alkoholem :p
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    To Twoja interpretacja, malo tego, wchodzisz w cos, co Cie bezposrednio nie dotyczy, takze pal gume zbyszek ;p
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    doruś, uspokój te serdelkowate paluszki, schudłeś juz 40kg od pisania na klawiaturze, mysle ze wystarczy ;p
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    urzekla mnie twoja historia ;p
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    W sumie dobrze, że wrzuciłeś to na światło dzienne. Na przestrzeni czasu pochwalić się statystykami wojny z czlonu rozbiorkowego ;p ale jak nie masz nic wiecej czym moglbys sie pochwalic to w sumie nic szczegolnego nie pokazales ;p szkoda ze zszedles z mapy i grasz jako co-p, a nie pod swoim...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    oj tam, zebys z frontu tylko nie zszedl jak puliq i comandos :p bo jestes na dobrej drodze, nie będę wstawiać tego wiecej bo tak jak mowisz w sumie wstyd ;p
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Widzę, że chciałeś zabłysnąć Panie szanke, a może nazywajmy po imieniu - Micha$o. Tytuł mistrza olimpijskiego w rzucie kontem tak Ci dokuczał, że musiałeś zmienić nick bo było Ci wstyd. Może reputacja której sie dorobiłeś, sprzedając komendy frontowców grając na zaście też się do tego...
  15. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    + nie dzialaja komendy na nowym wygladzie
  16. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    co to szajs, chyba jakis zart!! jak nie przywrocicie mozliwosci wyboru grafiki, to na pewno duzo osob przestanie w to grac :) w tym ja rowniez :)
Do góry