Wyniki wyszukiwania

  1. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    @100dni może jednak zostaniesz?
  2. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Jest skupiony na koordynacji rozbiórki Bonka, ale skoro właściciel już wrócił to może nam czyścić wioski i pewnie sprawniej pójdzie <3 Kto wie, może jeszcze dzisiaj Filippo wpadnie Was zaorać skoro się tak domagacie XD
  3. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    w takim razie jesteś trzeci co czytać ze zrozumieniem nie potrafi :( nie sądziłem, że zakaz zadawania prac domowych tak szybko żniwa zbierze XD
  4. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ja pierdole co ja czytam XDD jak już się przelogowałeś na swoje konto to weź jeszcze zerknij w ustawienia świata XD
  5. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Serio macie problemy z czytaniem w tym black XD EDIT: z pisaniem zresztą też :(
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    weź przeczytaj ze zrozumieniem i skasuj swój post, bo się błaźnisz teraz XD
  7. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Czy ja kiedyś chociaż raz w życiu stwierdziłem, że jestem w te grę dobry? XD Na szczęście jest Genno, który ciągnie nas do sukcesu <3 Poza tym jak tu się nie śmiać XD przychodzi jakiś "chłop" z kontem założonym kilka dni temu i wyciąga pretensje ze świata, który miał miejsce 9-10 lat temu. W...
  8. Map&Stats by Manahir

    Widać rozbiory
  9. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Coś wiesz o dobrym starzeniu się wiadomości Langosz XD a ta wiadomość jeszcze ma sporo potencjału :)
  10. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    - obcy gość napisał w żartach, że jest specjalistą od twojej starej - dopowiedz sobie sam, że na pewno jest stary i na pewno chodziło mu o ruchanie - wyzywaj ludzi od perwersów samemu imaginując sobie w głowie starego gościa współżyjącego z twoją starą PROFIT XD
  11. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    z ruchania matek się nie wyrasta
  12. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Nie da rady, zawsze daję z siebie mocne 30%
  13. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Piękny dzień na klasyczka. https://www.captiongenerator.com/v/2296295/co-raz-blizej-swieta!-s194
  14. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    oj racja, wyjątkowo mroźny styczeń... Nie dziwi, że Miśki w sen zimowy zapadły. Przykładowo: 4.01 -39 7.01 -18 9.01 -21 (stan na godzinę 13:00) Co prawda to nie temperatury, tylko straty wioskowe, do których niestety nie doliczymy już wywalonego ShadowNigtha... ale tak czy owak nie dziwi, że...
  15. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Niee my już przywykliśmy do walenia Wam 40 wiosek na akcji, więc te 19 dzisiaj mało kto zauważył. Ale na niewtajemniczonych robi wrażenie
  16. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Podrzuć nicki, nie mogę się doliczyć tych ponad 10 osób co do nas przeszły i tych ponad 10 co oddały wsie za darmo, a w życiu nie chciałbym bezpodstawnie posądzić Cie o manipulowanie faktami na potrzeby odpowiedniej narracji. Poza tym zastanawiam się. Czemu wgl te osoby przeszły do X-MAS? Czy...
  17. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    dyskutowałbym ... na zbanowane też im średnio wychodzą XD
  18. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    No no, należą się gratulacje :) misiowatemu udało się prześwietlić nasz niesamowicie skomplikowany i misterny plan. Nie wszyscy jednak okazali się tak cwani i bystrzy, aby nie przyjmować zapki od randomowego typa do pustego plemienia na moment przed mrożeniem składów XD Swoją drogą zebrało się...
  19. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    O kurwa kolejność nicków przy grze z coopem ma znaczenie?????? :mad: :mad:
  20. X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ale na co Ci odpowiadać? XD Przecież to szkoda klawiatury. Co ma do rzeczy wojna z miśkami do przejmowania wiosek wojsen XDD Po raz 40 pojawi się sugestia, że miśki nie były naszym wrogiem, bo nie było między nami oficjalnej wojny?
Do góry