Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja świata 188

    xD
  2. Dyskusja świata 188

    Troche tak ale chyba da sie tak +/-, w skrócie ziomeczka boli że chłop za babe sie przebrał i że gra w plemieniu które ciśnie na proxy. Dodatkowo krytykuje wszystkie młode osoby z lat 1997-2010 poniewaz przeszkadza mu jeden ich reprezentant oraz że kiedyś to były czasy a teraz to nie ma czasów...
  3. Dyskusja świata 188

    A miałeś nie komentować xD
  4. Dyskusja świata 188

    I dalej xd Komentowanie kobiecych części ciała? Bosze co za przegryw idź poruchać czy coś Komentowanie męskich części ciała? Haha jaka ja zabawna xd I na koniec "Wylewanie płaczu na forum - piękne" W wypowiedzi której głównym celem jest wymieszanie kogoś z błotem :d Kapitana hipokryzję już...
  5. Dyskusja świata 188

    Kurde, powinno wyjść inaczej :D
  6. Dyskusja świata 188

    Sirurlich to jednak ma łeb do interesów xd
  7. Dyskusja świata 188

    Nie, myślę że mam zwykle życie które po prostu doceniam:)
  8. Dyskusja świata 188

    Pewnie byś nie uwierzył gdybym Ci powiedział, że jestem zadowolony ze swojego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego, myślę że masz zaburzone postrzeganie własnej osoby, przez co wartościujesz sie social mediami i pisaniem w gierce o prywatnym życiu. Dlatego tak bardzo cieszę się gdy możesz...
  9. Dyskusja świata 188

    A tak bardziej na poważnie jakie macie zdanie chłopaki, jeśli brak keksu w relacji to rachunek na pół czy niceboy do końca z nadzieją na coś więcej?
  10. Dyskusja świata 188

    Teraz rozumiem czemu nie odpisałeś na pytanko czy zaruchaleś :D
  11. Dyskusja świata 188

    Halo nie moge rozmawiać jem kolacje z kobietą
  12. Dyskusja świata 188

    Tak niewiele a tak wiele :')
  13. Dyskusja świata 188

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  14. Dyskusja świata 188

    O nie, moja wioseczka :'( A taka ładna była Btw tak myślałem że zobaczę post od Ciebie z komentarzem mojej wiadomości, choć obstawiałem "te wiadomości szybko sie starzeją" :D
  15. Dyskusja świata 188

    A pasztecikiem pogardził Mam nadzieje że zaruchaleś chociaż
  16. Dyskusja świata 188

    Vejder, pacik czy chojniak to nic przy codziennych WG do wroga od Marzyciela xd
  17. Dyskusja świata 188

    wiem, czekam, bardzo lubię grę deffensywną, to chyba mój konik
  18. Dyskusja świata 188

    a weź podrzuć, ja chyba już ich nie mam
  19. Dyskusja świata 188

    No niestety, też dostałem warna po rozmowie z waszym wodzem. Jednakże chyba słusznie, gdyż kazałem mu iść sobie (w bardziej dosadny sposób)
  20. Dyskusja świata 188

    Cel na którym padł mój off był wyznaczony przez plemię. Wioski które atakowałem sam były sprawdzane, wysyłałem kilka fejków na tę samą godzinę i różne takie. Jaki miałem w tym cel, by was burzyć? ...Już dokładnie nie pamiętam, ale to nie było randomowe walenie offem by ponękać sąsiadów. Po coś...
Do góry