Wyniki wyszukiwania

  1. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja

    No niestety, tu przewodzi "popularność" a czy jest ona pozytywna czy nie, no to już niestety na to wpływ ma tylko komornik Jacy ¯\_(ツ)_/¯
  2. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Musiałeś mi przypomnieć nie? <beczy> Ale fakt faktem, przypierdalanie się do Tomo, że "rzucił zastem" czy cokolwiek w tym guście, jest iście absurdalne. Żaden z defacto 6? 7? "sąsiadów" nie zrobił tyle co sam Tomo. Ba, łącznie nie zrobili tyle. To, że nie zważacie na narastającą frustrację u...
  3. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie wiem, co świat to powtórka z rozrywki. Weź Ty Pieniacz przerwę sobie zrób od koników, bo to już wjebało poza skalę. Przecież jedyne co wnosisz sobą, to wytworzenie CO2 dla roślin, bo pewnie łeb Ci paruje od rana, z resztą zakładam jak przy każdej odpowiedzi tutaj. i na koniec...
  4. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @The Champion Is Here wracaj kolego, Damszot już nie będzie gonił obiecuję <rotfl>
  5. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Damszot x Szeri masz guzik kumplu, wystarczy kliknąć lajk
  6. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    To jak to jest w końcu? <oczy>
  7. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    W niektórych grach enterem się pomija niechciane momenty, może w Omercie chcą pominąć 197, żeby szybciej 201 nadszedł ¯\_(ツ)_/¯
  8. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jezu, tyle stron do nadrobienia codziennie, ale widzę motyw ten sam.
  9. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Maczek był zamknięty do południa, to się udzielał z rana ¯\_(ツ)_/¯
  10. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja

    No debil.
  11. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No patrz, a jednak Ty pokazujesz się sam, więc ta zasada nie zawsze działa ¯\_(ツ)_/¯
  12. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Oj nie ładnie tak proszę Pana. Wstawiasz memy, bierz za nie odpowiedzialność.
  13. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ty, weź się zdecyduj. Wczoraj grałeś, dzisiaj nie grasz ¯\_(ツ)_/¯
  14. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jeśli przerzucimy poziom, jakim reprezentujesz Puuu na FO, na plemiona, to myślę że plemię jednoosobowe z 26p by się kwalifikowało jako kolejny człon ¯\_(ツ)_/¯
  15. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dupal widać rozdwojenie jaźni, już nie poznaje swoich członów :/
  16. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Z Tobą to chociaż można było cokolwiek sensownie porozmawiać, tak jak na 185 z @Trfała Ondulacja, tutaj Dupal to inna liga spierdolenia... :rolleyes:
  17. rErlax Memiarz Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak mi powiesz że ślisko na drodze, ja pójdę udowodnić że nie, to powiesz mi że "wyjaśniam meteorologów" bo mówili że "oblodzone drogi" w porannej pogodzie? Chłopcze, zakończ ten Cyrk. Nie wiesz jak, to spytaj @Varendial 'a ma wprawę w tym <help>
Do góry