Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    - ale odklejka, we tymi TI, BRIKĄ, WITAMAMI zamknijcie swój sezam bo i tak nikt przecież w te wasze blabla nie da wiary^, największe kurwy s200, zostawcie małe ARES w spokoju :) - faktycznie te plemiona ze światów bez pp to takie mocne granie, chyba więcej kont prowadzą w przeciwnych plemionach...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Choriel Widzisz, typical frontowiec ares :(
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kamcia wskakuj na plecy, chyba uniosę takiego bobo co ma maks 2-3latka, przepiękny bobasek z Ciebie...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry, z tej strony KO ARES, Robimy formację żółwik, ale taki jak w przyrodzie, Choriel z multi sieje ferment u nas od początku świata wraz z innymi graczami "kretamów" ale my się nie damy! Mój kolego, chorielu proszę o uspokojenie się albo nasze topory wreszcie wjadą wam w dupę :* Na...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    witam wszystkich, jest to moja pierwsza i ostatnia wiadomość na forum tego świata, skoro oficjalnie poszła informacja od oponenta odnośnie zakończenia walki to parę zdań z mojej strony musi paść, od 02.09 jestem dowodzącym prawą flanką i chciałbym zaznaczyć, że dopiero za 2-3tygodnie...
  6. Najlepsze obecne plemiona

    ja tam rządzę, kot to jedynie moja maskotka ale jest potężny tylko mu nie mówcie bo ego mu rośnie jak dik, prostując to nie jesteśmy najlepsi ale na pewno nie najgorsi, pozdrawiam PLEMIĘ NP i AUU
Do góry