Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Pytałem o podsumowanie akcji, a nie tygodnia czy tam świata, oj ktoś tutaj ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Natomiast ty nie wyciągnąłeś i dalej grasz konta full off, dlaczego za 5światów? Ten wygrywam razem z WHL, NT i LSW, składam was jak chce <cisza>
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Z tego co widzę to pamiętają hasła, może po kolejnej cudownej akcji zabrakło im rączek, żeby napisać jakieś podsumowanie. Tak jak mówiłem, chłopaki pakują już walizy <lol> <lol> <lol>
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Wszystko zależy od punktu widzenia, ale patrząc na to jak szczekające pieski schowały się dzisiaj do budy to raczej bardzo dobry wynik <lol> O której będzie można spodziewać się podsumowania akcji której stosunek ubitych jednostek w trakcie obrony względem agresora to 3,92 <rotfl> Chyba, że...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Dobrze, coś offiki konfy mają problem, żeby trafić na front. Są kasowane przed dojściem do celu <rotfl>
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Lepsze offy dekamarka niz te wasze <lol><lol><lol> Cudze chwalicie swego nie znacie :p
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    To chyba dobrze, mniejsze straty w deffiku. Tyle mam tych bonusów do deffa, że mógłbym codziennie przez miesiąc je odpalać :cool:
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ta konfa taka dobra, a offiki wysyła 24h przed akcją :eek:
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Co takiego zrobiłem?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Ta ta, ciekawe czy sam w to wgl wierzysz, jak to mówią kłamstwo powtarzane 1000razy stanie się prawdą?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Nieźle wyjaśniłeś tych odklejeńców @NeXi Oni są tak bardzo odklejeni, że jakiś chłop zarzuca nam granie na botach. Wstawiam ssy gdzie widać, że ich gracze lecą na botach, a jakiś dorek (celowo z małej litery) pisze o jakimś dogrywaniu całą noc, chyba miał na myśli dogrywanie z bota całą noc
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    No faktycznie <rotfl> Posiadając 6x więcej pokonanych niż ten dzban gdzie mamy podobną ilość wiosek
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Kiedy wojsko zaczniesz robić? Bo póki co to chyba budyneczki klikasz, a surke pakujesz w grube pod barby
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Kto pytał? A jeśli chodzi o dogrywanie ataków z bota to trzymaj:
  15. Plemiona na steam

    Dlaczego według regulaminu plemion korzystanie z waszej nowej aplikacji na steam jest niedozwolone?
Do góry