Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Ja was komplementuje a ty się oburzasz hehehe
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Jeśli chodzi o moje wypowiedzi dale uważam że jeśli chodzi o marnowanie pp to jesteście topka świata ;* rodzina i Support dumni <3 Natomiast jeśli chodzi o gre to no trochę tak jak nazwa mówi;) Toksyczne Podziemie chyba nawet z Czarnobyla ;) bo do gry brakuje wam tylko raczek i mózgu;) a tak...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Jak myślicie? Zaraz się zacznie ? Czy może już będzie cisza jak w grobowcu ?
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    a AQUILA mówi że 3 skasował z cyrku hehehe jak wyrzucacie swoich z plemienia to to nie jest kasowanie cyrku jak coś :P 3 to ci skasowałem na starcie :P i serio odblokował byś bo nie mam się z kogo smiać a szkoda forum zaśmiecać :P
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    jak możesz to mnie odblokuj bo chyba coś źle przydusiłeś jak coś mogę ci wytłumaczyć jak :p | i najważniejsze jak możesz to postaw we wszystkich wioskach pałace za eko na 30 też się nie obrażę edit | Pamiętaj że dla mnie jesteś najlepszy dałeś mi więcej frajdy niż dżobi na wszystkich światach...
  6. Nowe światy - ankiety

    Witam . Mam takie małe pytanie ;) Ostatnio widziałem zapiski ze swiaty były sztucznie utrzymywane dla flag więc chcecie je wyłączyć po jakimś etapie świata;) ( czyli olewacie ludzi którzy poświęcają czas by grac by wygrywać by się bawić .. równając ich z osobami które wchodzą bo wejdą ale nie...
  7. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    46
  8. Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    7
Do góry