Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Siedzę sobie spokojnie w piwnicy i nagle słyszę pisk. Straszny taki przeraźliwy, jakby się psy gryzły ale po chwili zobaczyłem nowy post pieniacza na forum. Chłopie nie strasz na drugi raz tak.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Bo oni grypsują xD
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Tzn, nie polecał bym tego xD 154s byłem ostro katowany - wygrany 173s- byłem ostro katowany -wygrany 195s- też zaczynali katami - przegrali xD Także morał jest jeden
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No niedługo będziecie mieli duże plusy na akcjach, co prawda za oknem bo jest ciepła wiosna ale to mały szczegół :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Spokojnie, zaraz robią kolejne 4 człony KND i będzie po staremu xD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Podobno coś tam wczoraj wleciało i wyleciało, ale tak jak rakieta nie "było zagrożeniem"
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak tam akcja?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobra, odpuszczę Ci bo i tak wszyscy są na jednego. Może kiedyś wyzdrowiejesz i zrozumiesz co odjebałeś i jak to widzą zwykli gracze :)
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie dziękuję, bo jak pomyślę że po uderzeniu zrobi mi się taka odklejka jak Tobie to się boje
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak narazie to obrażasz swoich wrogów ale to Ty jesteś właśnie tym za kogo uważasz ich xD
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A to tylko jedno konto. Reszty nie będę wklejał bo i tak nie masz podjazdu w tym temacie xD
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Akurat tym że "ziomki" bym się nie sugerował. Poprostu widzę fakty, screeny i kto co wypisuje a to że Proszę Cię xD Czym się chwalić ?
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No chyba dostał, jeśli gra dalej? Ale co Ty możesz o tym wiedzieć o "uczciwej grze", na 173 wprowadziłem Cię do delmy a Ty mi się odwdzięczyć chciałeś ucieczka do wroga z kolegą bo "aww".... Dla mnie już w tamtym momencie skończyłeś się, a teraz tylko potwierdzasz to... Szkoda, fajnie się...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Zabawnie będzie cytować posty za parę miesięcy, ale to już pisałem.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wszystko naokoło. Strach przed porażka. Śmiało, prawdę powiem że się boja jeden z drugim. Porażka under? Ile wiosek podbiliscie zbanowane mu damszotowi? Jeśli grają dalej to jacy grzesznicy? No koniec bliski, bo koalicja na 1k osób średnio wygląda xD
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wasze zachowanie jednak wskazuje na to że to wy się obawiacie xD Rekrutować każdego żeby tylko front z under i uwu bić xD
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Brawo, ograć w taki sposób 14-latka (w tamtym czasie) xD plemię które było zbiorem losowych ludzi i uciekać się do tego żeby ich pokonać pozostaje tylko pogratulować. Jednak swoje tam zrobiłem i uważam że ten świat jednak był dla mnie udany. Fajne zagranie teraz się z tego śmieje, ale Lejde...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ty chyba "poziomu " nie widziałeś dobrego xD W ciągu 3 dni byście się pożerali nawzajem xD Jak narazie to w ciągu tygodnia już pokazaliście jacy z was stabilni sojusznicy xD
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Z doświadczenia wiem że takie dobre koalicję kończą się tak samo jak zaczynają xD Damy wam trochę czasu i będzie jak 2050 i lewica xD
Do góry