Wyniki wyszukiwania

  1. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    No największe nubki wygrają świat xD Dlatego gram już 2 inne xD
  2. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Bardzo pozytywnie bym ocenił :) Wojsen gra offowo dalej gowno jak grało. My też. Więc klasycznie cisza coraz bardziej wychodzi na dominatora do zamknięcia świata .
  3. Makser

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Stefany jak zwykle tylko darmy zrobiły i walą zbiórke na S202 xDD
  4. Makser

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Mordo to moje plemie xD człon to nam przybył, a Dostaliśmy jakieś staty innego plemienia xd
  5. Makser

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Jakim cudem BAN ma -106 wiosek? XD
  6. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wracaj do pola chłopie
  7. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Kek xD Gdzieś tu na screenie wleciała Wasza akcja tylko ciężko powiedzieć gdzie xD PS. Skoro nasza leci jutro, to jakim cudem mogła lecieć 2 dni temu? XD Takie jebut zrobi, że aż człony już zmieniacie xD
  8. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Spoko niedługo dymy Cisza vs Zacisze xD
  9. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    przeciez to wy jeszcze miesiac temu gadaliscie ze bronicie na 3 zastach grajać w lola xD
  10. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Jak Was Cisza wystawiła nam na pożarcie to teraz Wasi frontowcy kontami rzucają. Tylko i wyłącznie dlatego pelcia bedzie miał znowu wioski xD <ciekawe na jak długo xD> 3 dni przed blokadą rozwalą sie na 2 odrębne plemienia, które będą sie z sobą nak....ć xD
  11. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wciąż się dziwie, że macie taki plan xDD I co weźmiecie go do składu closed50 i znowu nam odda wioski na froncie na banie? Jak on inaczej grać nie potrafi xD Raz na mnie wysłał same topy raz samo LK, obstawiony gra 90% off na froncie i wali na lewo i prawo jak popadnie bez pomysłu. Jego "akcje"...
  12. Makser

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Heh
  13. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Przegonił, i teraz wróci na należne mu miejsce xD Bo znowu dostał za niewinność nie? XD PS. Narazie to każdy od Was z frontu co stracił wioski to dostał rozbiórkę także co chwila się grono zmniejsza xD
  14. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Tylko to Wioska w 2 linni xd a nie 45min odemnie xD
  15. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Bekę mam z ciebie xD To ta sama Wioska co na poprzednim screenie? 45minut od mojej wioski xD Zmieńcie KD, albo napiszcie kolejna grupowke, że wszystko git u Was i jesteście na 0.
  16. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To jest stała obstawa Wojsen xD (Off z tej wsi padł na mojej wsi, więc to serio stałka)
  17. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Jak i całego wojsren
  18. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Zerknij na Pelcie xD przez cały świat chyba podbił 1 nasza wioskę
  19. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    7h po rozwiązaniu: screen Wojseny po 5 dniach płaczu o Człon 4funny dalej boją się dołączyć do wojny bo nasza akcją leci xD <niekoloryzowane>
  20. Makser

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ale przecież dla ciebie i tak jesteście na 0 więc po co te wyliczenia? XD Badboy 3 wioski Fasola 2 wioski w bonusie To tylko mój człon xD
Do góry