Wyniki wyszukiwania

  1. Super Saiyanin Litwin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Tak, wiem, zapomniałem dodać, głównie po to miałem wejść, żeby pogratulować że udało się zmylić naszą obronę(chociaż nie każdego xD, już nie będę pokazywał ssów gdzie pisałem że akcja tutaj pójdzie, bo to nic nie zmieni i tak). Natomiast to co zobaczyłem od Jurka trochę mi podniosło ciśnienie...
  2. Super Saiyanin Litwin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Że Ty nie masz wstydu, może pokaz pełną wiadomość i pokaż o której to było(18 ). Ofc nikt nie wskoczył a od 8 siedziałem i broniłem resztami, a może się pochwalimy czemu resztkami? Gdy masz wioski bez stałki 3:44h grubym od Rohanu, ogólnie w całej wyspie chyba w 3 wioskach masz stałki na...
  3. Super Saiyanin Litwin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Witam. Widzę gdy kot śpi to myszy harcują. Tak jak wspomniał Jurek, ustawialiśmy front i musiałem przejmować wioski od graczy posiadających je w rejonie przypisanym mi przez radę, a oddawać w innym rejonie, innym frontowcom, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, gdy na tym etapie gry to już...
  4. Super Saiyanin Litwin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Witam. Mame, nie teraz, jestem szeryfem plemion i orzę potężne TRD a boh12prawdziwy i MAGICZNY CANARINHIO mi lajkują każdy post!!
  5. Super Saiyanin Litwin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    hmm, co on mógł mieć ma myśli, hmmm....... <glaszcze> ŻE ROHAN MA BYĆ W STRACHU, ŁAAAA!!! Dziś jestem na srogim kacu i jeńców brać nie zamierzam
  6. Super Saiyanin Litwin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ehh, jak nie te bałwany z moderacji FO to YT Wrzucam ponownie, polecam zmienić jakość filmiku na wyższą
  7. Super Saiyanin Litwin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Widzę tutaj sami zdrowi xD Pewnie ostatni filmik z MirkiemHandlarzem<beczy>. Szkoda. Myślałem że dłużej pogra i dostarczy nam mnóstwo kontentu. O stefanach na pewno nie ostatni xD Oczywiście zmiany plemion przez niektóre osoby również nie mogły przejść bez echa i pomimo że sam...
  8. Super Saiyanin Litwin

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Witam wszystkich, Żeby porobić jakieś memy/filmiki to musiałem nadrobić całe FO i przebijać się przez 130 stron pisania o kosach od stefanów, przecież każdy wie że z takim sojusznikiem nie potrzeba wrogów xD Oczekiwałem na więcej kontentu, całe szczęście coś tam udało się zrobić. Przed...
Do góry