Wyniki wyszukiwania

  1. damian1819

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    W sensie ma w plemieniu czy posiada kretów w innych plemionach? Wiecie co mnie zdziwiło? O Stefanach zawsze głośno jacy to oni nie są mocni, a ten świat zweryfikował ich. Nie są na poziomie Witam czy Speed. Moim zdaniem grają tylko na tych światach gdzie początkowo idzie im dobrze. Jak coś nie...
  2. damian1819

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Przecież Orki to darmy TI.
  3. damian1819

    Leszczowa Kartografia

    Nie wygląda na to by Stefany uciekały z świata
  4. damian1819

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Stare mapki moge godzinami oglądać. Tu są jeszcze zapomniane plemiona takie jak Mucia, Piekło czy ONI. Ile tych plemion na tym etapie gry... Startując na środku mapki trzeba było ładnie się napracować by dojść do obrzeży. Dlatego Fabcio i Stuknięty tworzą na bieżąco historie. I ktoś pisał, że od...
  5. damian1819

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Addii105 teraz jak oglądam sobie nicki to wariaty są w różnych plemionach. A co z projektem Wariat na świecie 198? @Fabcio moim zdaniem jakbys robił analizę to nie powinieneś ujmować wygranych światów ekipą z giełdy. Wygrany świat to wygrany świat, też musieli zainwestować czas i nie oszukujmy...
  6. damian1819

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    To graliśmy chwile, bo chwile ale wspólnie w wariatach na klasycznym świecie. Możliwe, że będziesz mnie pamiętał, a bardziej sytuacje gdzie Arhelan Łukasz na początku świata katapultował naszych i niszczył im wioski. To na mnie się zatrzymał. W defensywie zniszczyłem mu pół offika, następnie...
  7. damian1819

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    A tak z czystej ciekawości odchodząc od tego świata. Czy ktoś pamięta ile (o ile się zdarzyło) śwatów wygrało plemie Najemnicy, SE, Oj..., kartony czy Berety? To swego czasu też były niezłe ekipy
  8. damian1819

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nie, ROTS to inna strona mapy. Jak wiesz mapka na św. 18 była ogromna wypełniona po same brzegi :D Ja prowadziłem mniejsze plemie Genezis Wielka Potęga ( skrót *GWP* ), przez dłuższy czas, po tym jak zrekrutowałem kreta do siebie nie umieliśmy pchać południowego frontu z plemieniem Wilcze Stado...
  9. damian1819

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    To, że Węgrzy ( HELL ) do nas dołączyli na św. 200 gdzie spotykają sie najlepsze ekipy i grają wspólnie z nami to fantastyczne wydarzenie. Moim zdaniem wcale nie są na skreślonej pozycji, wręcz odwrotnie, to oni mogą rozdawać karty. Na św. 18 (pod innym nickiem) posiadałem w swoim projekcie 40...
  10. damian1819

    Najlepsze plemię świata jubileuszowego świata 200

    Obstawiam, że Witam wyjdzie ogromną ręką z tej sytuacji mimo położenia i dobrych ekip wokół niej. Speedy mają ułatwioną sytuacje, ale coś czuje, że też nie będą mieć łatwo ponieważ każde plemie wokół nich zdaje sobie sprawe, że w pojedynke nie wygrają z nimi, a sojusz czy pon będzie tylko na...
  11. damian1819

    Najlepsze plemię świata jubileuszowego świata 200

    Jako neutralny gracz mimo położenia na mapie, które znajduje się to plemie moim zdaniem wygra Witam. Skubani mają już doświadczenie w wygrywaniu nowych światów, ekipe która jest zgrana i potrafią dobrze kombinować / manipulować / układać dyplomacje pod siebie. Choć wolałbym, żeby wygrała inna ekipa
  12. damian1819

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Trzymam kciuki za wszystkie ekipy, które są sklejane na obrzeżach. Byłaby to dla mnie ogromna niespodzianka gdyby któraś z tych sklejanych ekip wygrała świat lub wyeliminowała potentata do wygrania świata. Za chwilkę będzie argument, że takie ekipy mają łatwiej ponieważ mają obrzeża, ale nie...
  13. damian1819

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Już tłumaczę przyjacielu. Samo klikanie nie jest niczym nadzwyczajnym. Zapomniałeś o totalnych podstawach takich jak: Rozbudowa wioski Wojsko jak powinno być rekrutowane (nie mieszane) Same skrypty, które dawają ogromną przewagę nauka Zasady w plemieniu itd. Itd. Przede wszystkim to nie ma być...
  14. damian1819

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Rozmawiamy o problemach, które są istotne ale rozwiązań brakuje. Ja osobiście wbiłem starym kontem na 183 sw. i założyłem że będę grał na nim do końca (gdzie po 4 miesiącach już mi się nie chciało, potem chciało itd.). Tak jak ktoś już wcześniej napisał światy są bardzo mocno ustawione poziomem...
  15. damian1819

    Analiza świata by ©Qorny

    Pięknie to wytłumaczyłeś
  16. damian1819

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tu już się buduje miecze przyjacielu :D
  17. damian1819

    Świat 200 nadchodzi!

    Świetne ustawienia, super pomysl
  18. damian1819

    Świat 200 nadchodzi!

    Może takie same ustawienia jak na świecie drugim?
  19. damian1819

    Pluto?

    No to Pany jak już jest tak daleko to zróbcie nową mapkę. Brawo dla UWU, całej rady i wszystkich grających pod tym sztandarem. Kolejny świat zdominowany
  20. damian1819

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jeden z najłatwiejszych światów do wygrania. Nie widze tu ekipy jeszcze, która będzie go wygrywać
Do góry