Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nikt z plemienia My nie oddał swoich wiosek dobrowolnie, to kolejny Twój wymyślony argument. Osoba która mianuje się stróżem prawdy na FO, jest zwykłym oszustem. Przeproś wszystkich za celowe podawanie błędnych informacji, wtedy pogadamy. Inaczej nie mam zamiaru marnować czasu na kogoś, kto...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Możesz sobie mnie prześwietlać, lata mi to tak samo jak Twoja opinia XD Złapałem Cię na kłamstwie i manipulowaniu statami by bardziej podkreślić dramaturgię postu, oszuście. Przeproś wszystkich za ten wybryk i zapominamy o sprawie, obłudniku. Dyplomacja z plemieniem My została wypowiedziana...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Z ciekawości sprawdziłem, czy podajesz statystyki zgodne z prawda. Zachar ma 29 przejęć od wrogów(plemię My i plemię A.D.K). A do tego jest kilkanaście innych wiosek przejętych od graczy bez plemienia, ale tego już nie liczę. W przypadku Rajmunda, ma około 50 przejęć wiosek barbarzyńskich - co...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    I jak tam ta akcja na WnK?
  7. Dzień Dobry Misiaki

  8. Dzień Dobry Misiaki

    Celem było 12 diód, przejęliśmy 10 + burzenie mefisto, które siadło ładnie bo ma sporo wiosek po 2k pkt. Akcja rozpoznawcza na 30% potencjału, reszta poleciała na Fine xd
  9. Świat 190 (03) Mix parametrów

    dobra już wypierdalaj
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Nie wiem jaką macie wojnę w Witam ale to na pewno nie są staty z dzisiejszej akcji XD @mefisto75 x Rokush
  11. Jubileuszowy świat 190 Proponowane Ustawienia

    Dawno nie było świata bez MS i bez farmy, wiec jak najbardziej powinnny być teraz takie ustawienia. Blokada składów po 120 dniach jest optymalna.
  12. Dzień Dobry Misiaki

    Ciastek na akcji: szczekać tylko potrafisz, pajacu @Ach Ten Ciastek
  13. Dzień Dobry Misiaki

    Zabawne jest to, ze u niektórych radnych FINE nasze offy nie ruszyły murku a byziaczek i ksieciunio bronili swoim mobilem a dostali bardzo dużo karet z zaplecza, wiec było mnóstwo czasu na przygotowanie obrony :)) Mimo wszystko, trzeba pochwalić graczy FINE za aktywność w dniu dzisiejszym...
  14. Dzień Dobry Misiaki

    AK leciało typowo na diody, na 28 rozpisanych padło 24, wiec jest dobrze :D Poczekaj na następną akcje, gdzie polecimy już całym potencjałem karet ;)
  15. Dzień Dobry Misiaki

  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    XD Jasne jasne, wszystkim Wam tam dupska w tym MAG pękają po s162, na którym mimo oszustw na masową skale gówno potrafiliście ugrać a Wielki Rohan Was przeorał bez najmniejszego problemu ;)
  17. Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Rohan nie startuje. Damy Wam fory, żebyście się znów nie musieli kasować xD Mam pare osób żeby pograć na luzie, ktoś chętny przygarnąć Rohańczyków? :)
  18. Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Po 90dniach pomoc swojemu sojusznikowi bedzie mozna jedynie dobrym slowem, szlag. Po co wtedy dyplomacja bez mozliwosci pomocy zbrojnej. Nie o to tu chodzi <foch>
Do góry