Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Szkoda, że nie zakazali badań nad zwierzętami jakieś +50 lat temu. Być może nie byłbyś taki...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Widać, że japacz robił chłopakom korki z bycia giga frontowcami bo wioski lecą jedna za drugą. @Bombiarz? zapisz się do tego gościa, to się nauczysz coś grać w końcu
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wiesz, że możesz ofermo edytować wiadomość zamiast spamować? Widzę, że dalej się nie otrząsnąłeś po wpierdolu na 195 i jak Cie patus bił na froncie leszczu
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    "Daliśmy z siebie wszystko. Całe 10 Pieniaczy"
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale Jaca w końcu dobrze trafił - na 199 gra w Psychiatryku xd Idealne Plemie dla niego #nooffence @Zderki x Michnios1 chodzi o nazwę xd
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A Ty czemu ukradłeś nick z kreskówki?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Napisał typ, który co świat ma inny nick xd
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Teraz to ja rozdaję karty, baby bambi in real life Słodziakowy las, chcesz pokażę ci mój świat!
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @The Champion Is Here jaca ci spod kołdry uciekł. Weź go, niech cie pociesza po kolejnej znakomitej obronie.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Masz racje, śmieci wyniosły się same xd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Osiągnąłeś coś co nikomu się chyba nie udało. Od 191 grałeś każdy świat czy to PP czy bez giełdy, ale skupmy się na światach z giełda. 191 - wpakowane sporo PP - wywózka 193 - wpakowane sporo PP - wywózka 195 - wpakowane sporo PP - wywózka i to 2 albo 3 razy xddd 197 - wpakowane sporo PP -...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Renia to pewnie codziennie od Ciebie słyszy
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ale ja nie napisałem że wy stoicie, tylko odniosłem się do tych słów Deckusia - "On nie rozumie, że wystarczy ze nas KND nie pchnie, a wy będziecie pchać to jako koalicja vs koalicję zyskujemy xD"
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wcześniej narracja, że gdyby nie Pluto to bla bla, jak się okazało że bez Pluto też potrafimy używać rączek to już cisną Underów xd Wam naprawdę ciężko przyznać, że jakieś Plemie jest lepsze lub coś lepiej zrobiło. Ciężko również zrozumieć, że po to są sojusze/pakty/koalicje w Plemionach by się...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Utkaj pizde frajerzyno. Sprules się to z Toba jadę, i chuj ci na imieniny P.S nadal odpisujesz cioto
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Doskonale rozumie. Jesteś z pokolenia któremu cisną a on przeprasza. Ja się wychowałem w innych czasach i dlatego jak się prujesz to ci cisnę. Krótka piłka.
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Haha, no tak, ja nie rozumiem. Widzę że jak zabierali Ci kanapki w szkole to się cieszyłeś, skoro dziwi Ci że ktoś odpowiada na prucie
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dziecko xd utkaj tam pizde prujdupo
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Spójrz, w lustro frajerzyno. Widze was, brat syjamski Jacek przyszedł, hahah. Dawać więcej Wasz leszcze
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Marna zaczepka i psycha kucła. Nadal mi odpisujesz,piesku. Doskonale rozumiem, prujesz sie pierwszy jak reszta tych psów oczekujesz szacunku? Uwal sie tak samo z kolegami
Do góry