Wyniki wyszukiwania

  1. mieczykkk

    Szybkie rundki

    Cześć, Polskie SP nie działają i nic się nie zapowiada, żeby coś się zmieniło. Grając na wielu zagranicznych rundach najwiecej graczy i największa konkurencja jest na skandynawskich SP tj. Tribalwars.net Tamtejsi gracze widząc Polaków mają priorytet nas pokonać więc na nudne rundy nie ma co...
  2. mieczykkk

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    Będziemy z zateckym na jednej myszce grali żebyście większe szanse mieli Marcelek sądząc po twoich pytaniach widze ze twoje porażenie mózgowe postępuje a miałeś iść do lekarza.... nick będę miał mieczyk a zatecky - last white bison
  3. mieczykkk

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    21:00 francja zapraszam na rundkę
  4. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    A czego Ty się spodziewałeś po erwinie.. to gość tego samego pokroju co gang bang czy tam sreng bang co chowa się na każdej rundzie pod nowym nickiem jak szczur żeby nas zaatakować bo wie ze na swoim nicku nie ma gry i ma uraz psychiczny przez nas, co łatwo zauważyć po jego wpisach na forum...
  5. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jak wspomniałem wyżej jesteś daremny, zero kreatywności z twojej strony, tylko się przyglądałeś jak tracisz wioskę po wiosce razem z twoim kolegą Na tej rundzie też było mało konkurencji? Byli Niemcy, Timothy, Ty, i wszyscy zjechani I te twoje teksty „ostatnio nawet miałem zaproszenie do...
  6. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jejuuu ale Ty jesteś daremny , dramat Powiem Ci tak, tutaj grasz wielkiego honorowego gracza, bez botów itp, a pamiętasz jak w tym roku pisałeś do losera o bota na kliny? ;) jak nie to mogę odświeżyć Ci pamięć screenem z rozmowy :) To pierwsza sprawa A druga sprawa to po rundzie z italianem...
  7. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Chłopie o czym ty piszesz, ostatnio na rundzie jak cię widziałem to był freedom, jakiś gość co nazywał się italian czy coś, i się z nim od początku rundy 1vs1 lałem, bo stwierdziłem, że bez sensu w ciebie wjeżdżać skoro jesteś Polak, mimo, że ciebie też nie lubię a gdy wybiłem w/w z wojska to...
  8. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ogolnie to krzysiu troche sie zalil mi na pw po tej porazce, przepraszal za to co pisal na forum, wybaczylem mu to bo kazdy popelnia bledy.
  9. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    To są francuskie, poprzednia runda, tylko jak rozwaliłem tego pionasa to oddałem wsie znajomym chinczykom ktorzy wpadli rozwalic rumunow ktorzy dawali deffa krzyskowi jak sie nim bawilem ogolnie runde mozna zaliczyc 1;0 dla chinczykow
  10. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    ceiter, człowiek który mówi żeby się nie spinać między sobą a ciagle prowokuje Ale nie od dzisiaj wiadomo ze zalicza się do grupy pół człowiek - pół mózg ;) Odnośnie twojej wiadomości to korzystam na zagranicznych sp ze skryptu do tłumaczenia na polski, wygodniej się gra bo ja nie kapi żeby...
  11. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    hahahah ale krzysztof to jest leszcz uzalezniony od tej gierki nie ma polskich sp to poszedl grac na zagraniczne ale go znalazłem i zlałem jak siote hahahahahah
  12. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Kolejny as, surki pełne, w równych ilościach widać ze wyszedłem już z gry a ten się szczyci xddd widać ze z ekipy gitow
  13. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Przyszedłeś tu się spłakac bo dostałeś na rundzie baty jak najgorszy leszcz i teraz jakieś farmazony wymyślasz haha ale ci ta gra na łeb siada, wyłącz komputer dzieciaczku
  14. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    marcelek łatwo pojechany o 8 przez losera potem o 12 przeze mnie, a potem wyszedłem z rundy, naucz się grać
  15. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Poniedziałek, godzimy wieczorne
  16. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    CYli się przyznałeś ze jak był temat wpłacenia 2k i zatecky podał warunki to nagle temat olany i proponujesz 5vs5 bo wiesz ze byś to mógł przejebac, żałosny jesteś
  17. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ceiter szczekał żeby 2k wpłacić (wszystkie jego oszczędności) a jak zatecky napisał co i jak to już nagle zamknął mordę, standardzik
  18. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    A wy nie mielibyście szans z Niemcami, skoro nawet z nami sobie rady nie dajecie haha
  19. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nie wiem czy wiesz, ale ja, zatecky i loser graliśmy 3vs3 z Czechami i oni jak wygraliśmy to przelali ja cele charytatywne 2000 euro, wiec wciąż nie masz się czym szczycić
  20. mieczykkk

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nie mam 25zl to raz A dwa w nocy normalny człowiek to śpi a nie gra w plemiona, chyba ze ma nockę na produkcji to wtedy może tak jak ty
Do góry