Wyniki wyszukiwania

  1. awek.

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Najwięcej światów wygrały Stefany, a nie ma ich w tabelce... SCAM!
  2. awek.

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nowa rada nie podołała xd Wyprosiliście mnie z plemienia po czym w kolejnym dniu albo nawet tego samego dnia wieczorem (nie pamiętam) opuściło Was kilku graczy z gołomp + kilku "waszych" graczy mających już blaszkę za wygrany z Wami wcześniej świat. Reakcja na odłączenie się od plemienia...
  3. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mogło być lepiej ale chyba nie ma co narzekać, i tak buduję tylko darmy dla przyszłych przeciwników.
  4. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wódz Stefanów nagrywa teraz "Helikopter w ogniu cz.2", nie ma czasu na grę... To zrozumiałe.
  5. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niemożliwe, u nich zawsze jest miltko, każdy dzieli się na forum historiami ze swojego życia. Organizacja zawsze jest na najwyższym możliwym poziomie, musiało Ci się coś pomylić, pewnie byłaś w jakimś fejkowym plemieniu.
  6. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja gram 100% def, podbijam tylko barbarzyńców.
  7. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chciałem właśnie próbować ale jestem w plemieniu mniej niż 5 dni, ze wsparcia działa normalnie?
  8. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bez przesady gracze ze światów bez giełdy PP na pewno go nie utrzymują xdd
  9. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Też nie używałem, kolega opowiadał że tak się robi.
  10. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na bocie możesz ustawić opóźnienie, więc wpisujesz sobie 30ms dla pewności i zawsze klin wejdzie
  11. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @kmic pewnie skrypt pomylił, przed pojawieniem się pierwszej szlachty na pewno naprawi ten błąd. Albo zniszczy grę kilkuset graczom którzy na etapie 1 wioski znikną z mapy, bo przeciwnik poleci w inne msy niż 980-020 xd I dopiero w późniejszym etapie poprawią ustawienia serwera
  12. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Klina z cofki można było nawet ręcznie wbić w lukę 2ms, to nie kwestia botów tylko ilości wykonanych prób wybicia się w msy:)
  13. awek.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wciąż zwykłe kliny będą działy, więc nie ma co narzekać:) W sensie można narzekać ale brak ms byłby gorszy niż msy z niemożliwą cofką do kliknięcia
  14. awek.

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Srutututu, kiedyś nie było MK, nie było tylu skryptów, a grało się lepiej mimo że czasu trzeba było poświęcać więcej. Światy wyglądają inaczej w głównej mierze przez administrację. Problem multikont tworzonych przez VPNy (tzw. kuzynów ) usuwali banując na kolejnych światach graczy którzy...
  15. awek.

    Dyskusja

    Taktyczna kasacja przed zejściem limitów xd
  16. awek.

    Dyskusja

  17. awek.

    Dzień Dobry Misiaki

    Widać, że jednak nie bardzo mnie znasz :)
  18. awek.

    Dzień Dobry Misiaki

    Miło to słyszeć od pana vejdera xd
  19. awek.

    Dzień Dobry Misiaki

    Zapraszam na Arkadię 9
  20. awek.

    Dzień Dobry Misiaki

    Jakie dobić jak my z drugiej strony jesteśmy i jakie dobić skoro nie atakowaliśmy nawet po dołączeniu do wojny xd Zresztą nazywaj to sobie jak chcesz, mam to głęboko.. rekrutacji to cała reszta miała w dupie wasze propozycje tak samo jak propozycje fuzji od Fiesty. Mylisz się kolego.
Do góry