Wyniki wyszukiwania

  1. M.C.

    Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

    Proszę rozważyć wprowadzenie opcji "urlopu" dla każdego gracza. Urlop = okres czasu gdy z konta nie mogą wychodzić ataki oraz konto nie może być atakowane. Okres trwania = 7 dni. Warunek = konieczność ustalenia urlopu z np. 2 miesięcznym wyprzedzeniem, a termin urlopu widoczny jest w przeglądzie...
  2. M.C.

    Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

    Proszę o wprowadzenie blokady na chacie plemiennym pozwalającej wysyłać maksymalnie 1 wiadomość na np. pół minuty. Dzięki temu dyskusja na chacie będzie bardziej merytoryczna.
  3. M.C.

    Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

    Proszę o wprowadzenie możliwości wysłania wiadomości grupowej do plemienia, na którą nie można odpisać. Dlaczego jest to potrzebne? Gdy jest się w radzie, zwykle wysłanie grupówki generuje masę odpowiedzi (nawet gdy prosimy o nieodpowiadanie), dlatego taka opcja oszczędziłaby nam spamu. Wydaje...
  4. M.C.

    Świat 200 (03) Długość nocy

    9 godzin w sam raz dla starych dinozaurów którzy nie mają czasu na grę a chcą zagrać :D wszystkim marzą się duże światy jak to było kiedyś, może to rozwiązanie którego szukamy? ;-) na pewno jest to karta przetargowa przy zachęcaniu znajomych do powrotu do gierki
  5. M.C.

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    20 hejka bohu :D
  6. M.C.

    [Pasek] Cofanie wspierających wojsk z poziomu placu

    Czy mogę prosić o aktualizację? Niestety skrypt nie działa po wczorajszej aktualizacji serwera :-(
  7. M.C.

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Tyle dobrze, że stopkę można z forum (z poziomu admina/modka) ukryć. Ale "stary" widok wioski/mapy też jeszcze jakiś czas temu można było sobie włączyć/wyłączyć i ta opcja została usunięta. Mam nadzieję, że w przypadku tej stopki nie usuniecie opcji ukrycia przy kolejnej aktualizacji bo mnie...
Do góry