Wyniki wyszukiwania

  1. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    RW jest dla słabych.
  2. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    twoje hobby w wolnym czasie jak bot gra na koncie zamiast ciebie?
  3. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Ty to już nie masz chyba co pisać KAŁlis, ciebie nie trzeba banować wystarczy jak co świat rozebrać na etapie 2 wiosek.
  4. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Za niewinnosc
  5. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Jak w komunie wszystkim po równo.
  6. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Wow wbiles mi jedna diode bo sie zagapilem z deffem gratuluje idz w cv sobie dopisz. A teraz przepraszam ale zajety jestem wysyłaniem ticketów na witamki.
  7. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    trzeba jeszcze jeden ticket machnac
  8. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    szczeka to wasz pies na łańcuchu black, ja tylko pisze :)
  9. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Ej czemu Brand nie broni? Pandaseka to już z 40 wiosek mu przejął, a podobno taki frontowiec <luzik>
  10. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Jakbym miał dowody na wrogów to już by na banach siedzieli, a kolegow sie nie zgłasza ^^ Po prostu wynika to z doświadczenia i obserwacji oraz rozmów ludźmi, możemy oczywiscie wierzyć w takie rewelacje jak płaska ziemia, czy klinowanie albo dogrywki do 10 msa za pierwszym razem za każdym razem...
  11. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Praktycznie każdy frontowiec, ale po prostu innych nie złapali.
  12. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Co ty tam szczekasz psie? Miales nie wracać pacanie, waruj i do budy.
  13. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Zgodze sie z kolegą wyjątkowo, było grać uczciwie parówy to by nie rozwiązali, to czy on rozwiązał, czy nie bez znaczenia. Kara go dopadła tak jak branda.
  14. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie
  15. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    To jest giga patologia te bany z pizdy czesto i jeszcze jaja jak sie okazuje, ze jednak ktos dostal nieslusznie bana i unban wbija po 2 dniach jak juz jest 10 diod, ale tak to jest z przeglądarkowymi grami umierającymi.
  16. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    Imagine grac w te gre bez automatycznych etykiet lol jeszcze by trzeba bylo w nocy siedziec i klikac. Jak tu co drugi to bociarz a 90% wali na nielegalnych skryptach, kwestia tylko jak ktos uzywa czegos jak bezmózg albo wali na jakims gownie.
  17. Sylwan23

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Nie oznaczaj mnie przegrywie
  18. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    still -54 a -40 to nie jest jakas ogromna roznica znaczni wieksza jest jak typ wyjechal z jakims -100
  19. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    -54 jest na pewno blizej -40 niż do -100 ktore podał tamten, akcja 4 miesiące temu to nie pamiętam dokładnie co do wioski.
  20. Sylwan23

    Dzień Dobry Misiaki

    No ta, ale ja nie gralem w bellum na s170 ani w ggwp zaczalem sobie na obrzeżach jako free agent i bawilem sie tam w przejmowaniu plemienia zus pozniej dla jaj zmienilem nazwe na temeria, nawet bellum nam wojne wypowiedzialo to ucieklem z fuzją sobie do gg wp zeby sobie pograli gracze bo bellum...
Do góry