Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chyba o to, że kret ma 1 atak.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gościu więcej plemienia nie zakładaj. O kretach wiedziałeś miesiąc temu - nic z tym nie zrobiłeś, mi napisałeś, że w każdej chwili można ich łyknąć. Na akcje im rozpisujesz 1 burzaka gdzie ja śle 30atakow. Dodatkowo ponoć każdą akcję Speed miałeś rozpiskę a co akcja tracilismy ze 100wioch xD
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przez to nikt nie podejrzewał, nawet wy. 200iq
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dodam więcej, że takich osób jest jeszcze minimum kilka :) są wstępne logowania, a goście mimo wszystko mają kilkudziesięciu graczy rozrzuconych po świecie. Jak w samych Wygach mam naliczone kilka osób (o których wiem) to dodając TE, 3D to głowa mała. Nie wspominam o innych kontynentach xD I...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Hunter x Hunter Ale wy rozumiecie różnice pomiędzy 1. Podczas serwera namawiasz gościa aby tobie szpiegował, 2. Oprócz minimum członów plemienia po 100 graczy startujesz z kolejnymi 100 w różnych częsciach świata aby szpiegowali xD Już pomijam fakt darm itp to takie topowe plemie musi mieć z...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To nieźły kurwa spryt xd rozumiem, że tych kiboli co w klubie mówią dawaj 1:1, a potem na zewnątrz czeka 10kumpli i dostajesz wpierdol… bo oni są SPRYTNI xD Wy za te blachy to pewnie rodziców byście sprzedali. W CV je sobie wpiszcie.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gorzej jak dostaną bana na 5 dni
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cwanym to trzeba było być kiedyś gdzie po prostu rozmową przekabaciłeś gracza, aby dawał ci info z forum wzamian za grę u siebie. Teraz zrekrutowanie na starcie świata kilkunastu albo kilkudziesięciu graczy aby zagrali w różnych częściach świata i donosili o innych plemionach to po prostu...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    3D było plemieniem Speedów. Nawet darmy niektórzy mieli obok- skąd wiem? Jakoś dziwne, że wioska obok gracza 3D miała robione full eko, a podczas moich ataków nic nie rozwijała, nawet pika nie miała, a nadal eko było klepane. Po Wygach pisałem czyja to darma o pisali, że niczyja. Obok gracze 3D-...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko plemiona są tak zje.. nienormalne. Gram w grę ekonomiczną, w której na konta +10lat lecą permy mimo kupowania paczek za setki euro (miesięcznie trzeba dać około 30euro żeby jakoś się liczyć). Nikt tam na to nie patrzy. Regulamin to regulamin. Mam nadzieję, że wytrwam przy tym, że to mój...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Howcio daj linka do bota. 5dni bana wzamian za przespane noce - biere
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Kanarinios. Ale po co udajecie, że nic z 3D nie mieliście wspólnego. Pełno darm było waszych i tyle, a aktywniejsi gracze pisali do mnie czy gram z nimi pod Speed.
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    xVolumin już dostał bana?
  14. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Pewnie, że od lat były krety. Gracze jak przegrywali w plemieniu to zmienia stronę jednocześnie od razu po dołączeniu atakując dawnych kolegów. Oczywiście, że tak było i będzie. Jednakże teraz poziom krętów niewyobrażalny dla mnie chociażby. Wróciłem sobie bo z sentymentu w sumie wracam. A...
  15. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    To są realia właśnie przez takich zjebów. Jak ci nie pasuje uczciwe granie to idź sobie kodów używaj w GTA, a innym pozwól normalnie grać.
  16. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    To też racja, @skydwayler . Krety kretami ale takie coś to już szczyt kurwstwa jak dla mnie. Szkoda tylko randomowych graczy co przyszli poklikać i nawet jeśli słabsi to nie mają warunków aby nawet minimalny opór stawić
  17. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    To samo się tyczy innych plemion z darmami. A największa nagonka jest na was bo to wy macie najwięcej blach, uchodzicie za najlepsze plemię, szczycicie się, że wygrywacie świat bez dyplomacji itd. To nic dziwnego, że dla takiego plemienia są najwyższe oczekiwania. Potem przychodzą darmy, boty i...
  18. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Po tym co sie wydarzyło na początku świata i tyle afer, w które jesteście uwikłani to możecie nawet i tysiąc wiosek w akcji przejąć. Zero szacunku do sPEED
  19. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Wstyd mi, że są takie plemiona naprawdę. Odkąd pamiętam to były zdrady, kłamstwa ale to i część rozgrywki, więc nic dziwnego. Jednakże to co Speed odpierdala to głowa mała. Początek świata był dla mnie zaskoczeniem, że tak renomowane plemię takie cyrki robi ale im dalej w las w tym gorzej i to...
  20. Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Odklejony jesteś totalnie. Komplementy bo wyzywamy was od botów i darmiarzy. Chłopie tyle wiosek poszło pod ban od was, a ile istnieje to szkoda gadać. To tylko gra przeglądarkowa i nikt wam nie zazdrości. Po prostu jest nadzwyczajnie wstyd, że takie coś robicie. Jeszcze udając, że jest...
Do góry