Wyniki wyszukiwania

  1. Sykowsky and Margie

    Dyskusja

    Jak zwykle izi win i big płacz przeciwników <luzik> Pawcio, dawaj do nas - też jesteś częścią POTĘŻNEGO AKA!
  2. Sykowsky and Margie

    Przesył surowców

    Ja proponuję żeby zablokować też wsparcie - bo to pod pushing też można podciągnąć. Atakujesz sobie gracza a on deffa dostaje, przecież to chore. Jak tu grać? Jak wygrywać? DO tego proponuję ogólnie rozwiązać opcję "plemię", bo jak gracze grają razem, to często sobie pomagają - więc nielegalny...
  3. Sykowsky and Margie

    Dyskusja

    1. Odpierdol się od @Piękniś , bo jedyne co możesz to posprzątać po nim jak wypróżni. 2. Nie boicie się, bo w waszych limitach praktycznie nikogo nie mamy, dlatego pies za bramą szczeka najgłośniej 3. Jeśli już zabierasz głos, to z szacunku do mistrzów tej gry - podnieś rękę i zapytaj: - Czy...
  4. Sykowsky and Margie

    Dyskusja

    A jak ktoś ma grać poważnie, skoro nikt nie ma już kuźni, a morale zajechane na początku? xDD Ty jesteś takim typem człowieka, co wybrałby się na paraolimpiadę, przegrał z tymi paraolimpijczykami - a na koniec powiedział że to tylko tak dla beki wyszedłeś i ogólnie to nawet Ci się nie chciało...
  5. Sykowsky and Margie

    Dyskusja

    Ziomo z WO więc dupa piecze podwójnie "patrzcie kogo macie w szeregach, bo nie każdy to kolega. " 1. Ciśniemy. Arkadia izi win 2. O gurwa ataki, burzenie, panika. 3. A chuj, graliśmy dla flag przecież - zesram się na forum. Pozdrawiam i ściskam ❤️
  6. Sykowsky and Margie

    Dyskusja

    A tutaj @Pawlothc "krul bajery":
  7. Sykowsky and Margie

    Dyskusja

  8. Sykowsky and Margie

    Dyskusja

  9. Sykowsky and Margie

    Dyskusja

    Ooo PawloHTC się pojawił
  10. Sykowsky and Margie

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Widzę że rozmowa z Tobą, to jak walenie głową w mur <sciana> Nie chce mi się kolejny raz, cytować całych twoich zdań. Chciałbym tylko, żebyś zrozumiał jedno: Nie mam pretensji o to, że taka zmiana weszła w życie. Dla mnie okkej i nawet plusuje, lajkuje czy inne tego typu atencyjne rzeczy. Mam...
  11. Sykowsky and Margie

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    To zdecyduj się wreszcie i trzymaj jednej wersji. Bo kilka postów zamieniliśmy i wyszło przez ten czas że: 1. Zmiana nie miała wypływu na rozgrywkę, ale wyłączyliśmy wam flagi bo masowo je farmiliście. 2. Następnie mamy fikołka i okazuje się, że jednak to nie wy wyłączyliście, tylko ktoś z...
  12. Sykowsky and Margie

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    177 świat też ma włączone farmienie flagi, mimo że tam od dawna totalna dominacja jednej koalicji jest xDD @kmic równi i równiejsi, nie? Tam nie biją miliona flag? xD P A R O D I A
  13. Sykowsky and Margie

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Hmmm to bardzo ciekawe, bo skoro w Niemczech dało się poinformować graczy o takim fakcie i nie wprowadzać tej aktualizacji, na istniejących światach, to co? Pewnie wina Tuska bo tak nienawidzi Polski, że specjalnie nam robi pod górkę i chce żebyśmy się kłócili xDD Teraz zwalasz na innogames, a...
  14. Sykowsky and Margie

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Jak jak kocham takich szczekaczy, co uważają się zawsze za lepszych od innych bo grają na NORMALACH <piwo> Zapraszam w takim razie na jakąkolwiek Arkadię i próbę gry na niej <tuptup> Nie chce mi się nawet za bardzo rozpisywać, i Cię orać jak cygan ore ore pole. Więc mistrzu powodzenia tam i...
  15. Sykowsky and Margie

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Dobrze Panie Pitagoras, w takim razie trochę matematyki: Posiadam 730 wiosek Do tego mam teraz 409 szlachciców gotowych i możliwość rekrutacji w ilości 27. 730wiosek - startowa = 729 729wiosek + 409 szlacht = 1118 szlacht wyprodukowanych w CIĄGU 545 dni trwania serwera xDDDD Czy według Ciebie to...
  16. Sykowsky and Margie

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    dostaliśmy odpowiedź od was za tą wiadomość, żeby wam nie spamować xDDDD to jest zajebiste podejście dopiero xDD A więc nasza odpowiedzią jest: A dlaczego niby mielibyśmy o tym nie pisać? Zmieniliście zasady regulaminu gry, w trakcie trwania trwania rozgrywki - więc złamaliście regulamin...
  17. Sykowsky and Margie

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    No gracz graczowi też nie, bo jednych karacie, a drugich wynagradzacie za to samo xD BTW. co z tymi flagami? Bo widzę że umywacie ręce i macie w dupie zgłoszenia. Sracie na na graczy i lejecie ciepłym moczem. Jak wiadomo, na każdym świecie (szczególnie na ostatnim etapie świata), każdy już...
  18. Sykowsky and Margie

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Bardziej kosowali "nasi" dla was xd nigdzie nie napisałem że to wy sprzedaliście kosę <foch>
  19. Sykowsky and Margie

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    bardzo cichy ;> Tam gdzie Myszki walczyły z ZHK <glaszcze>
  20. Sykowsky and Margie

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Cichy coopik co wam front niszczył po cichu, dopóki kosy nie poleciały <czytaj> Ahh co to był za szalony świat :P Ale i tak szanuję za kombinownie:)
Do góry