Wyniki wyszukiwania

  1. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Weź napraw ktoś ta zj3baną ramkę jak się atak wysyła, bo wqrwia to trochu..
  2. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    To już nie te same plemsy co kiedyś, trzeba chyba znowu w mario grać, tam przynajmniej nic na gorsze się nie zmienia.
  3. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Ale mi nie chodzi o dodawanie nowych "lepszych" dodatków jak np: limit zagrody, poziomy rycerzy, czy jakieś eventy i nazwanie nowych światów: super classic, classic retro, stary świat czy uj wie jak jeszcze.. Stworzyć świat na starych zasadach, jak np: przedmioty dla rycerza, surki na poziomie...
  4. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    " " Dyskusja na temat w/w https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/widoczne-archiwum-starych-światów.127462/#post-2288120
  5. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Który był bliźniaczo podobny do poprzednich światów.. Nie pamiętam czy to ktoś z adminów czy z graczy pisał coś o RODO. jednakże był na 100% taki temat i dyskusja o tym, żeby przywrócić wgląd do swiatów.
  6. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Mało tego, na chyba niemieckim fo też z rok temu, był temat, gdzie albo byl dostęp do swoich starych kont z przed kilku lat< można było zobaczyć z kim sie pisało i o czym, wgląd do plemienia etc..> albo, właśnie mieli coś takiego wprowadzić. W Polsce to nie przeszło bo RODO, tyle zapamiętałem z...
  7. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Rom temu jak się nie mylę, była nawet ankieta, aby stworzyć taki świat classic. Ale jak to się skończyło, możecie się domyśleć. PS. Ankieta prawie była w 100% na tak. PS 2 na FO możecie znaleźć to, o ile nie usunęli tego. Pamowtne i fajne czasu. 0 klinow, luneta khalods, berlo vasca...
  8. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Ale support boli to, że nowi gracze nie mają wiedzy o czymś takim jak TWT, czy rozszerzenia tamparmonkey.. i zamiast ich o tym poinformować, wola po banować tych co znają te rozszerzenia, bo co to za fair play, kiedy szary Kowalski pierwszy raz widzi fejk karete. Tyle czasu było to użytkowane i...
  9. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    No to chyba będzie trzeba zacząć w simsy grać..
  10. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Wątpię, żeby support dawał permy, nie mając 100% pewności, czy gracz gra legal czy nie.
  11. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    A to już niech support główkuje.
  12. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    A to tylko przez rozszerzenie można wysłać fejk karetę? Bo ja znam jeszcze inne sposoby i są akceptowalne przez support.
  13. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Ciekaw jestem, jak oni dojdą, kto korzysta z TWT, albo tamparmonkey
  14. NightInvaders

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Fajna ta aktualizacja, że niektóre skrypty nie działają.
  15. NightInvaders

    Widoczne archiwum starych światów

    No i mój xD PzdR Smakosz169 :)
  16. NightInvaders

    Widoczne archiwum starych światów

    Masz rację Snuffy, dawny przyjacielu z 50ś :) Pozdrawiam, Smakosz169 ;)
  17. NightInvaders

    Widoczne archiwum starych światów

    Jak najbardziej na TAK! Fajnie by było zobaczyć swój dawny profil z wygranego świata 50, albo jak kolega wyżej napisał co do wiadomości, albo forum plemienia przejrzeć, a tak tylko filmik na pamiątkę zostaje, który sobie co raz oglądam, by sobie powiedzieć "kiedyś to kurła było.."
  18. NightInvaders

    Rekrutacja Masowa

    Doszedłem co źle robiłem, ale mam jeszcze pytanko, dlaczego jak tworzę jednostki w rekrutacji masowej, to nie zużywa mi wszystkich surowców? np: zostanie trochę surowców i ręcznie muszę wejść w koszary i zrekrutować tyle ile mogę.
Do góry