Wyniki wyszukiwania

  1. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wesołych Świąt życzę wszystkim graczom plemion. <szampan>
  2. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Komu ja dyplomację zepsulem? To ty nie przedłużyłes PoNa ponieważ się obawiałes nas tak samo jak my was. Cisza zadowolona Janki zadowolone ForFun zadowolone Wojsen zadowolone Wszystko elegancko. Czas pokaże kto na tym straci i 1-3 akcje tego nie pokażą tak jak uwazaliscie.
  3. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Janki to najlepsze chłopaki <nonono> Krimek miał na stole ofertę przedłużenia PoN to olał i podpisał Sojusz z Ciszą i pojechał sobie na Narty i nie było z nim kontaktu. Mógł powiedzieć że nie przedłuża i widzimy się na froncie a zachował się jak pozer. W wojsenach też dobre chłopaki sa...
  4. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Niewiem kto wam taka taktykę ułożył ale nam to na rękę. Polecam tak stopniować i teraz dać 30% przy następnej okazji. Jedynie wybitna inteligencja wie że podzielony potencjał daje rezultaty w dłuższej perspektywie czasu prawda? Ta wasza taktyka na każdą kolejną akcję to plan strategii aby...
  5. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To przyjacielu u nas gorzej. Front nie ustawiony. Deffa tyle co na kliny. Offy wszystkie rozbite. Zbierać nie ma czym. Grubych na froncie brak a morale takie niske ze już niewiem jak mam ich pocieszać. Mało tego radni nic nie robią i ledwo co akcje rozpisali.
  6. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To była wkoncu burząca ta akcja czy zwiadowcza? Wszystkie grube pozbieraliscie żeby nam pierwszą linię przeskanować i nic nie przejąć. Weźcie się tam zastanówcie i zdecydujcie czy gracie na poważnie czy to tylko zbiórka na s200 <szampan>
  7. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    <szampan> Już się rozglądam kto zasługuje na kosę. Mamy jakieś wstrętne plemiona na tym 196?
  8. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Miska nie szkoda tylko graczy EM bo niczego winni nie byli a czas stracili.
  9. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Przewrotne prawda? A można skosowac kosownika? Uważam że każdy zasługuje na to na co sobie zasłużył.
  10. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    No niestety masówki to rzecz z którą można zwalczać ale mimo to powstaje na każdym kolejnym świecie.
  11. GramNocki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wariaty to mają tupet jednak ale że @Stuknięty bierze udział w takim przedsięwzięciu to aż szacunek tracę.
  12. GramNocki

    Mapki i staty? Stukniety da rade?

    Zamiast tak wulgarnie używać zwrotu który tutaj wyżej został wymieniony przez "W" z końcówką "ać" jako czasownik nieprzechodni niedokonany proponowałbym używać zwrotu "Pospiesznie się wybierajcie". Osobiście uważam że inna forma przekazu może być odebrana w niewłaściwy sposób. <szampan>
  13. GramNocki

    Dzień Dobry Misiaki

    @Bl-ack Sno-w podrzucisz te SS o których wczoraj wspominałeś?
  14. GramNocki

    Dzień Dobry Misiaki

    @Bl-ack Sno-w to jak z tymi SS będzie? Pytałeś się czy możesz mi udostępnić?
  15. GramNocki

    Dzień Dobry Misiaki

    Daremne żale - próżny trud, Bezsilne złorzeczenia! Przeżytych kształtów żaden cud Nie wróci do istnienia. Świat wam nie odda, idąc wstecz, Znikomych mar szeregu - Nie zdoła ogień ani miecz Powstrzymać myśli w biegu. Trzeba z żywymi naprzód iść, Po życie sięgać nowe... A nie w uwiędłych laurów...
  16. GramNocki

    Dzień Dobry Misiaki

    @Bl-ack Sno-w podrzuć mi te screeny proszę jeśli mogłbyś być tak miły. Nie wydaje mi się aby ktoś z naszej rady takie rzeczy do graczy wypisywał.
  17. GramNocki

    Dzień Dobry Misiaki

    Tak było potwierdzam <piwo>
  18. GramNocki

    Dzień Dobry Misiaki

    Trzeba ci oddać co twoje niestety na terenie % nie miałem jak ich utrzymać ale coop się zacnie bawił cały dzień w odbitki. Wioski możesz nazwać moim nickiem kiedy AK tam dojdzie będą wiedzieć że i ja tam byłem miód i wino piłem. <szampan>
Do góry